موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/122714 :کد

پرسپولیس؛

بیانیه پرسپولیس در مورد بلیت‌ فروشی بازی با الریان

  شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۰:۴۱
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -بیانیه پرسپولیس در مورد بلیت‌ فروشی بازی با الریان

باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد برای بازی با الریان، بلیت‌فروشی در روز بازی، در ورزشگاه آزادی و زیر نظر مستقیم باشگاه انجام خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران، باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد برای بازی با الریان، بلیت‌فروشی در روز بازی، در ورزشگاه آزادی و زیر نظر مستقیم باشگاه انجام خواهد شد و درآمد حاصل از آن مستقیم برای تأمین هزینه‌ها در اختیار پرسپولیس قرار می‌گیرد.
 
در این اطلاعیه آمده است:
 
با توجه به تماس‌های مکرر هوداران و رسانه‌های گروهی، ضمن رد شایعات، به اطلاع می‌رساند برای بازی با الریان بلیت‌فروشی حتما انجام خواهد شد که فقط در روز بازی طبق ضوابط کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد بود.
 
همچنین هوادارانی که کارت هواداری خود را از موؤسسه کوثر تهیه کرده‌اند و به این ترتیب قابل شناسایی هستند از تسهیلات ویژه‌ای بهره مند خواهند شد. هواداران هم به منظور جلوگیری از هر گونه سوءاستفاده احتمالی توجه داشته باشند که بلیت‌فروشی تنها در ورزشگاه آزادی خواهد بود و هیچ مرجع دیگر چه به صورت اینترنتی یا طرق دیگر مجری آن نیست.

خوشبختانه با دستور العمل کنفدراسیون فوتبال آسیا حقی که در رقابت‌های لیگ برتر در کشور خودمان از پرسپولیس و 40 میلیون هوادار آن دریغ شده است در لیگ قهرمانان آسیا به باشگاه‌ها اعطا می‌شود تا پرسپولیس هم خود از منافع ناشی از هزینه‌های کلان برای تیم‌داری و برخورداری از هواداران پرشمار بهره‌مند شود، نه دیگرانی که هیچ ارتیاطی به این باشگاه، هواداران آن نداشته و تعلق خاطری هم نسبت به آنها یا حتی فوتبال ندارند و فقط دنبال جمع کردن پول در آن هستند.
 
میزان نوشت: به این ترتیب تماشاگران با خریداری بلیت بازی‌ها در لیگ قهرمانان، به شکل مستقیم در ایجاد درآمد برای باشگاه‌های محبوب خود اقدام می‌کنند چنان که باشگاه پرسپولیس هم برای تأمین بخشی از هزینه‌های خود در رقابت‌های آسیایی و همچنین دیگر هزینه‌های تحمیلی از گذشته تا کنون روی بلیت‌فروشی بازی‌های خود در جام قهرمانان برنامه‌ریزی داشته است.
 
برای این منظور و به ویژه برای حمایت از سرخپوشان در این مقطع حساس از رقابت‌های این فصل که امتیازات آن در راهیابی به مراحل بالاتر از لیگ قهرمانان آسیا نقش تعیین‌کننده دارد روی حضور حداکثری هوداران در ورزشگاه آزادی حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم.

این بازی فرصت خوبی است تا هم باشگاه پرسپولیس، از آن چه در لیگ برتر محروم شده است، بهره مند شود و هم آسیا بار دیگر شاهد انرژی زائدالوصف از لبریز جمعیت شدن ورزشگاه آزادی باشد. این رویداد حماسی در ادوار قبلی رقابت‌ها هم نام پرسپولیس و هواداران  آن را نه فقط در آسیا بلکه به واسطه بیان آن از سوی فیفا در جهان بلند آوازه کرده بود.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :