موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/122920 :کد

طبق گزارش؛

۷ عادت که زندگی‌تان را ۷ برابر شاد می‌کند

  یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۰۷
تعداد بازدید : ۱۹۲   
 تحلیل ایران -۷ عادت که زندگی‌تان را ۷ برابر شاد می‌کند

شاد زیستن و آرامش یادگرفتنی است تنها کافی است با به کارگیری برخی راهکارها آن‌ها را در خود بپرورانید و لذت ببرید.

به گزارش تحلیل ایران،منظم و مرتب انجام دادن برخی کارها سبب عادت به انجام آن‌ها می‌شود و می‌تواند به زندگی روح و جلا ببخشد. برخی کارهای بسیار کوتاه به طور ناخودآگاه تأثیرهای مثبتی بر روح و جسم افراد بر جای می‌گذارد و احساس شادی، رضایت از زندگی، اعتماد به نفس، خودباوری، موفقیت و سلامتی روحی و روانی را افزایش می‌دهد.


تسنیم نوشت: می‌توان با عادت به انجام برخی کارهای بسیار ساده و در عین حال موثر در شادمانی و آرامش، روزهای بهتری را به خود و دیگران هدیه داد. در اینجا به هفت کاری اشاره می‌کنیم که تنها هفت دقیقه وقت شما را می‌گیرند و احساس بهتری نسبت به خود و زندگی‌ ایجاد می‌کنند.این هفت کار در کل به طور روزانه تنها 49 دقیقه وقت شما را می‌گیرد که می‌توانید آن ها را در طول روز تقسیم کنید؛ انجام این کارها پس از مدتی شما را به آرامش و شادمانی واقعی می‌رساند.1) هر روز حتی به مدت هفت دقیقه ورزش کنید. لازم نیست در این مدت کوتاه فعالیت سختی انجام دهید همین که از پله‌ها بالا و پایین بروید یا پیاده‌روی کنید و کمی به بدنتان حرکت دهید کافی است.


2) هر روز هفت دقیقه به خود، موفقیت‌ها، دستاوردها، خانواده، دوستان و موارد خوشایند فکر کنید و در پایان هفت دقیقه نگاهی اجمالی به نقطه ضعف‌ها و نکات منفی زندگی‌تان بیندازید و برای بهبود آن‌ها چاره‌ بیندیشید.


3) هر روز هفت دقیقه از خالق خود به علت حس خوب ، سلامتی، آرامش و همه نکات مثبت زندگی و جهان اطرافتان قدردانی کنید.


4) هر روز هفت دقیقه را به کمک کردن به دیگران اختصاص دهید. لازم نیست این کمک مالی باشد، می‌توانید پای درد و دل دیگران بنشینید، برایشان هدیه بخرید، نکته‌ای مثبت به آن‌ها آموزش دهید یا به هر روشی کمکشان کنید.


5) هر روز هفت دقیقه را به بررسی کارهای عقب افتاده و نگران‌کننده اختصاص دهید و برای انجام آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.


6) هر روز هفت دقیقه به کار مورد علاقه خود بپردازید؛ به عنوان مثال موسیقی مورد علاقه خود را گوش دهید، تصاویر خوشایندی زندگی‌ یا عزیزان تان را تماشا کنید، به یادداشتی مورد علاقه نگاه بیندازید یا هر کار دیگری که حس خوبی به شما می‌دهد.


7) هر روز هفت دقیقه به صحبت و تبادل نظر با عزیزانتان بپردازید، می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید، پیام بدهید، گل بفرستید یا به صحبت کردن با آن‌ها بپردازید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :