موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رهبری

a/122928 :کد

در پی نامگذاری سال 96؛

نامه هنرمندان صنایع دستی به مقام معظم رهبری

  یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۵:۴۳
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -نامه هنرمندان صنایع دستی به مقام معظم رهبری

هنرمندان صنایع دستی و هنرهای سنتی در پی توجه رهبر معظم انقلاب اسلامی به این حوزه و نامگذاری سال ۹۶ با عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال»، نامه‌ای به ایشان نوشتند.

به گزارش تحلیل ایران، ایرنا نوشت: در متن این نامه که روز یکشنبه انتشار یافته، آمده است:

 

«بسم‌الله‌ الرحمن‌ الرحیم
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
رهبر معظم انقلاب
حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای
سلام علیکم
ضمن عرض سلام، تبریک و شادباش به مناسبت فرارسیدن سال جدید و آرزوی طول عمر برای حضرتعالی و تمامی خدمت‌گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی و صلوات به روح بلند حضرت امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب که عزت و افتخار ایران، تا ابد مرهون جان‌فشانی‌های این از خودگذشتگان است.


به این وسیله ما هنرمندان صنایع دستی و هنرهای سنتی ایران از بذل توجه حکیمانه حضرتعالی به مقوله تولید و اشتغال و نامگذاری سال 1396 با عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال» قدردان و سپاسگزاریم. از آنجا که بحق عرصه صنایع دستی و هنرهای سنتی یکی از بسترهای اساسی برای تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق اشتغال و بهبود معیشت قشر وسیعی از جامعه است، امید است که کلیه دستگاه‌ها و نهادهای کشور نسبت به این حوزه اهتمام ویژه داشته باشند. تردید نیست که برنامه‌ریزی منسجم در مسیر تحقق این شعار، گامی استوار در راستای حرکت کشور به سوی توسعه پایدار خواهد بود.


در پایان ضمن عرض سپاسگزاری مجدد از حضرتعالی، امیدواریم با همدلی و تعالی سازنده همه ارگان‌ها و نهادهای کشور، شاهد به فعلیت درآمدن ظرفیت‌های بسیار زیاد این هنر - صنعت اصیل کشور باشیم و در این راستا گامی استوار در راستای اعتلای کشور عزیزمان، ایران اسلامی برداریم.
کمپین حمایت از صنایع دستی ایران

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :