موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/122963 :کد

مجلس

تصویب تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی

  یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۹:۴۰
تعداد بازدید : ۲۲۳   
 تحلیل ایران -تصویب تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی

خالدی از تصویب تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران محمد خالدی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ، در تشریح دستور‌کار عصر امروز(یکشنبه 21 فروردین)کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: در این جلسه چیت‌چیان وزیر نیرو حضور داشت.

وی افزود: تحقیق و تفحص از شرکت مدیریت منابع آب ایران، شرکت آب نیرو و آب و برق خوزستان در دستور کار کمیسیون قرار داشت که نمایندگان  سوالات خود را مطرح و  وزیر توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد که در نهایت این تحقیق و تفحص توسط اعضای کمیسیون رد شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی دستور کار دیگر این کمیسیون بود، گفت: براساس برنامه ریزی‌‌های انجام شده قرار بود که علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد درباره این نحوه واگذاری پالایشگاه در این جلسه کمیسیون انرژی حضور یابد که وی در این جلسه حضور نیافتند.

خالدی افزود: عبد‌الرضا مصری نماینده کرمانشاه و طراح سوال نقطه نظرات خود را مطرح کرد و در نهایت رئیس کمیسیون، تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی را  به رای نمایندگان گذاشت، که در نهایت اعضای کمیسیون با اکثریت آراء به این تحقیق و تفحص رای مثبت دادند.

ایرنا نوشت : خالدی تصریح کرد تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه از سوی هیئت رئیسه کمیسیون انرژی به هیئت رئیسه مجلس ارسال می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :