موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/123051 :کد

عصر دوشنبه

جلسه ویژه کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی تحولات سوریه

  دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۲:۲۶
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -جلسه ویژه کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی تحولات سوریه

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از جلسه ویژه عصر دوشنبه این کمیسیون برای بررسی تحولات سوریه و منطقه خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ، سید حسین نقوی حسینی در جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری با اشاره به اقدام آمریکا در حمله موشکی به سوریه گفت: آمریکا در اقدام تجاوزگرانه، خاک یک کشور مستقل را مورد تجاوز قرار داده و برخلاف ادعاهای واهی که در مبارزه با تروریست دارد، چتر حمایت خود را در سوریه از تروریست ها گسترانده است.


وی با یادآوری این که روحیه تجاوزگرایی آمریکا برای همگان مشخص است، اظهار داشت: آمریکا به بهانه سلاح شیمیایی به عراق حمله کرد و چهار سال به قول خودش در این کشور تحقیقات انجام داد و هیچ کشوری جز دولت و ملت ایران این اقدام آمریکا را محکوم نکرد.


وی با اشاره به این که امروز خشم و خصم آنان به دلیل شکست در خاورمیانه بیشتر شده است، اظهار داشت: ما نمایندگان مجلس اعلام می کنیم با تمام توان در برابر این تجاوزگرایی ها می ایستیم و از مجلس شورای اسلامی می خواهیم موضع قاطع خود را اعلام کند.


ایرنا نوشت : نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی همچنین از جلسه ویژه عصر دوشنبه کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی تحولات سوریه خبر داد و گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، پیشنهادات و مباحث نمایندگان مجلس در موضوع سوریه را بررسی می کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :