موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/123111 :کد

هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا؛

توقف پرسپولیس برابر قطر

  دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۳:۰۰
تعداد بازدید : ۳۶۹   
 تحلیل ایران -توقف پرسپولیس برابر قطر

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و الریان قطر در شرایطی با تساوی به پایان رسید که شاگردان برانکو موقعیت های زیادی را از دست دادند و شانس آوردند بازنده میدان نشدند.

به گزارش تحلیل ایران،دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الریان قطر در هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ امروز دوشنبه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

پرسپولیس در  این دیدار با ترکیب علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری، مهدی طارمی و علی علیپور به میدان رفت.شروع بازی با حملات سرخپوشان همراه بود و این تیم تلاش کرد با استفاده از فشاری که تماشاگران به تیم حریف می کنند به دروازه مقابل نزدیک شوند اما عملا نتوانستند موقعیت خطرناکی را ایجاد کنند.تیم الریان هم که از بازیکنان مطرح و سرشناسی سود می برد در ضد حملات بسیار خطرناک بود و صاحب چند موقعیت شد اما علیرضا بیرانوند در چند صحنه نمایش و عملکرد خوبی داشت.


پرسپولیس در دقیقه ۲۴ می توانست به گل برسد که مهدی طارمی از پاس عمقی سروش رفیعی نتوانست استفاده کند. در دقیقه ۳۱ علی علیپور با حرکتی عالی خود را در موقعیت خوبی قرار داد و در حالی که می توانست با یک پاس هم تیمی اش را در موقعیت تک به تک قرار دهد ضربه محکمی زد که از کنار دروازه به بیرون رفت.در دقایق پایانی نیمه اول پرسپولیس نمایش بسیار بهتری داشت و فشار زیادی را روی دروازه الریان آورد. همین فشار باعث شد در دقیقه ۴۲ مدافعان حریف روی مهدی طارمی مرتکب خطای پنالتی شدند که این ضربه را خود طارمی زد اما ضربه چیپ او از بالای دروازه به بیرون رفت.


مهر نوشت: نیمه دوم برای پرسپولیس طوفانی بود و این تیم موقعیت های زیادی را کسب کرد. در همان ابتدای نیمه ضربه سر مهدی طارمی به تیر دروازه حریف برخورد کرد و بعد از آن شاگردان برانکو موقعیت های زیادی بدست آوردند اما عملکرد خوب دروازه بان الریان مانع از باز شدن دروازه شد.در دقیقه ۶۳ این دیدار پرتاب بلند علیرضا بیرانوند پشت مدافعان الریان به علی علیپور رسید و در حالی که این بازیکن وارد محوطه جریمه شده بود مدافع الریان با شارژ کردن او را سرنگون کرد و درحالی که همه حاضران در ورزشگاه اعتقاد به پنالتی داشتند داور ژاپنی به راحتی از این صحنه گذشت.در دقیقه ۸۰ پرسپولیسی ها در ادامه ارسال های بلند خود از جناحین صاحب فرصت شدند که این بار ضربه سر علی علیپور با فاصله از روی دروازه به بیرون رفت. در دقایق باقی مانده پرسپولیس که خسته شده بود حملاتی را روی دروازه حریف پی ریزی کرد اما دفاع چند لایه الریان اجازه باز شدن دروازه را نداد.در وقت های اضافه پرسپولیس شانس آورد که دروازه اش باز نشد و توپ سوریا به تیر دروازه برخورد کرد. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :