موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/123125 :کد

ترکیه؛

ارسال بسته‌ های مشکوک به مراکز دیپلماتیک ترکیه

  ﺳﻪشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۰۷:۳۱
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -ارسال بسته‌ های مشکوک به مراکز دیپلماتیک ترکیه

خبرگزاری آناتولی گزارش داد که بر اساس اعلام منابع دیپلماتیک، بسته های مشکوکی به ۶ مرکز دیپلماتیک ترکیه در آلمان ارسال شده است.

به گزارش تحلیل ایران، خبرگزاری آناتولی گزارش داد که بر اساس اعلام منابع دیپلماتیک، بسته های مشکوکی به 6 مرکز دیپلماتیک ترکیه در آلمان ارسال شده است. ایرنا نوشت:  پلیس آلمان یک بسته پستی حاوی مواد مشکوک را که در جلوی کنسولگری ترکیه در هانوفر آلمان رها شده بود، تحویل گرفته است.فیلیپ هاس سخنگوی پلیس هانوفر آلمان روز دوشنبه به خبرگزاری آناتولی گفته است که امروز صبح یکی از کارمندان کنسولگری ترکیه در این شهر متوجه یک ماده سفید رنگ شبیه نمک در یک بسته پستی شده است.هاس اعلام کرده است که تا حصول نتیجه از نتایج بررسی محتویات این بسته، در مورد ارسال کنندگان آن به کنسولگری ترکیه نمی توان به طور قطعی نظر داد.


خلیل کاراباغلی از کارمندان کنسولگری ترکیه در هانوفر نیز گفت که بسته مشکوک را در جلوی کنسولگری پیدا کرده و به پلیس تحویل داده اما از پلیس در این خصوص پاسخ روشنی نگرفته و برابر شواهد، مشابه این حادثه برای دیگر کنسولگری ترکیه نیز روی داده است.منابع دیپلماتیک ترکیه اعلام کرده اند که مشابه این بسته های مشکوک، به 6 مرکز دیگر دیپلماتیک ترکیه در آلمان نیز ارسال شده است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :