موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/123135 :کد

زاکانی:

آقای روحانی! لطفاً برای مردم انشا نخوانید

  ﺳﻪشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۰۸:۴۵
تعداد بازدید : ۱۹۱   
 تحلیل ایران -آقای روحانی! لطفاً برای مردم انشا نخوانید

آقای روحانی، لطفاً برای مردم انشا نخوانید، شما املای خود را در این ۴ سال نوشتید و امروز هم وقت ارائه کارنامه است.

 

به گزارش تحلیل ایران، علیرضا زاکانی در صفه شخصی خود نوشت آقای روحانی، به مدد مشاورانش، آموخته با حرف‌هایی از جنس گازانبر و ماشین‌دودی، از پاسخگویی بگریزد و از نکرده‌هایش برای مردم بگوید. ایشان امروز در نشست خبری خود، مدعی شد که دولت‌اش اولین دولتی است که بدهی خود را پرداخت می‌کند و بدهی برای دولت بعدی نخواهد گذاشت!

فارس نوشت: این ادعا در حالی صورت گرفته که تنها کافی است به وضعیت بدهی‌های دولت به تأمین اجتماعی نگاه بیاندازیم. آقای تقی نوربخش در ابتدای دولت مدعی بود که دولت حدود 60 هزار میلیارد تومان به تأمین اجتماعی بدهکار است. این رقم در گزارش اخیر وزارت اقتصاد، 90 هزار میلیارد تومان برآورد شد. این در حالی است که اخیراً آقای نوربخش رقم واقعی بدهی دولت روحانی به تأمین اجتماعی را 130هزارمیلیاد تومان عنوان کرده است!

 

امروز تأمین اجتماعی در مرز ورشکستگی است و آینده میلیون‌ها ایرانی به خطر افتاده است. آقای رئیس‌جمهور بهتر است به جای ادعاهای عجیب و غریب، ازوضعیت شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (#شستا) به مردم گزارش بدهد و بگوید 200 شرکتی که هر کدام 5 هیئت مدیره دارند، ماهانه چقدر از بیت‌المال را به جیب افراد خاص واریز می‌کنند؟

آقای روحانی، لطفاً برای مردم انشا نخوانید. شما املای خود را در این 4 سال نوشتید و امروز هم وقت ارائه کارنامه است.

 

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :