موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/123188 :کد

آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی هم مغلوب ایران شد

  ﺳﻪشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۸:۱۹
تعداد بازدید : ۱۷۲   
 تحلیل ایران -آفریقای جنوبی هم مغلوب ایران شد

ملی پوشان تیم فوتسال افراد باهوش میانه کشورمان در رقابت های جهانی فوتسال با شکست آفریقای جنوبی به دومین پیروزی خود دست یافتند و پرتغال، حریف سوم ایران در مرحله گروهی شد.

به گزارش تحلیل ایران ،   این دیدار ساعت 11 و 30 سی دقیقه به وقت محلی پرتغال مقابل تیم آفریقای جنوبی برگزار شد و تیم ایران با نتیجه 6 بر سه حریف را مغلوب کردند.


گلهای ایران را در این دیدار بهزاد امانی (4 گل)،قادر آل ناصر و علی اصغر حسین زاده به ثمر رساندند و در نهایت نمایندگان کشورمان مقابل تیم آماده و سخت کوش آفریقای جنوبی و پس از پشت سر گذاشتن دیداری نفس گیر و سخت به پیروزی دست یافتند.


تیم ایران، روز گذشته نیز مقابل تیم آرژانتین به برتری رسیده بود و فردا در چهارمین روز مسابقات، سومین دیدار خود در مرحله گروهی را مقابل تیم میزبان، پرتغال، برگزار می کند.


ایران با ترکیب محمدرضا تخشا(گلستان)،علی مخطوط،بهزاد امانی،محسن دولتی(اردیبل)، نصرت کاشف فر،قدرت کاشف فر(تهران)،علی اصغر حسین زاده(گیلان)،مهدی مولایاری (قم)،حمید رضا صالح،محسن سبکتکین (اصفهان)،قادر آل ناصر،عبدالعلی غافل بریهی (خوزستان)،در این مسابقات حضور یافته است.


حمید طبیبی به عنوان سرمربی، سعید درویش پور به عنوان مربی در این اعزام ملی پوشان را همراهی می کنند و سرپرستی کاروان نیز بر عهده محمدعلی حسین پور است.


ایرنا نوشت: مسابقات جهانی فوتسال افراد با هوش میانه از 20 تا 27 فروردین ماه در شهر ویزو،کشور پرتغال برپاست.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :