موضوعات ‌مرتبط: سیاسی پیام تسلیت

a/123199 :کد

شمخانی

شمخانی رحلت سردار دانشیار را تسلیت گفت

  ﺳﻪشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۹:۱۵
تعداد بازدید : ۴۰۲   
 تحلیل ایران -شمخانی رحلت سردار دانشیار را تسلیت گفت

دریابان علی شمخانی نماینده رهبر معظم انقلاب و دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیامی رحلت سردار دانشیار را به خانواده و همرزمان وی تسلیت گفت.

به گزارش تحلیل ایران،  به نقل از دبیر خانه شورای عالی امنیت ملی، متن پیام دریابان شمخانی به شرح زیر است؛


سردار علی اکبر دانشیار یکی از فرماندهان سرافراز و بی ادعای دفاع مقدس بود که در سال های خون و خطر بارها تا مرز شهادت پیش رفت و در راه دفاع از میهن اسلامی و ارزش های والای انقلاب به مقام جانبازی نایل گردید.


وی که به پاکی و شجاعت در میان فرماندهان جنگ شهره بود در سال های پس از جنگ نیز مسئولیت های گران سنگی در عرصه سازندگی را بر عهده گرفت و هیچ گاه از مجاهدت در مسیر اعتلای کشور شانه خالی نکرد.


سردار دانشیار در سال های اخیر نیز با حضور در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مسیر خدمت صادقانه را ادامه داد و در روز 13 رجب و در زمانی که برای آستان بوسی مولا و مقتدای خویش به نجف اشرف مشرف گردیده بود در حرم کبریایی آن امام همان دعوت حق را لبیک و روح بزرگ او در فضای قدسی بارگاه امام العارفین به معراج رسید و به برادر شهیدش پیوست.


اینجانب عروج این سردار سرافراز و همکار صمیمی را به خانواده محترم آن عزیز به ویژه مادر شهیدپرور و همسر و فرزندان محترم و پیشکسوتان دفاع مقدس و همرزمان عرصه جهاد و شهادت تسلیت گفته و از خداوند متعال برای این یار و همکار صدیق علو درجات مسئلت می نمایم.


ایرنا نوشت: سردار اکبر دانشیار جانشین دفتر دبیر شورای عالی امنیت ملی و از فرماندهان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس در روز ولادت امیرالمومنین و پس از زیارت مرقد شریف امام علی (ع) در نجف اشرف به دلیل سکته قلبی به همرزمان شهیدش پیوست.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :