موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/123210 :کد

محسن رضایی

محسن رضایی: موج تخریب ها ما را مصمم تر خواهد کرد

  ﺳﻪشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۱:۳۸
تعداد بازدید : ۲۶۳   
 تحلیل ایران -محسن رضایی: موج تخریب ها ما را مصمم تر خواهد کرد

محسن رضایی در پیامی خطاب به نامزدهای جبهه مردمی انقلاب اسلامی گفت: هر چه موج تخریب ها علیه ما بیشتر باشد، مصمم تر به پیش خواهیم رفت.

به گزارش تحلیل ایران ، رضایی روز سه شنبه در کانال تگرامی خود نوشت: در آستانه ورود شما عزیزان به ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری به عنوان برادری از خیل عظیم انقلابیون ایران اسلامی و سرباز ملت و رهبر معظم انقلاب لازم می دانم نکاتی چند را معروض دارم:


١- در انتخابات پیش رو باید ثابت کرد که امروز، روز بازگشت به ارزش های انقلاب اسلامی و خدمت بدون منت به مردم است. بنابراین تلاش کنید در گفتار، رفتار و رقابت به این ارزش ها پایبند بمانید و آن ها را بیش از پیش تقویت کنید. همچنین سیاست های کلی انتخابات را به دقت رعایت کنید.


٢- کشور بدون کارآمدی جمعی و انقلابی از دایره تنگ مشکلات اقتصادی، تحریم ها و کارشکنی های دشمنان و رقبا بیرون نخواهد آمد، بنابراین نه تنها به رقابت با یکدیگر نپردازید، بلکه نشان دهید هر کدام از شما که رای بیاورد، همه نیروهای انقلاب را برای خدمت به مردم فرا خواهد خواند و خرمشهرهایی دیگر را از محاصره فقر و ناکارآمدی آزاد خواهد کرد.


٣- تا آن جا که می توانید از هنگام ثبت نام تا مراحل بعدی انتخابات، با مشورت و هم افزایی یکدیگر به نفع نامزد مقبول تر از ادامه رقابت منصرف شوید و با تعدادی کمتر و نیرویی منسجم تر به مرحله نهایی گام بگذارید.


٤- رجای واثق دارم که به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی، در این دوره از انتخابات، وحدت و برادری نیروهای انقلاب در اوج نمایش داده خواهد شد و ثابت خواهد شد که هر چه موج تخریب ها علیه ما بیشتر باشد، مصمم تر به پیش خواهیم رفت؛ در عین حال که هیچ چشم داشتی به قدرت فردی نداشته و قدرت جمعی و ملی را نیز برای خدمت توام با اخلاص به مردم و گسترش و تعمیق عزت، استقلال، عدالت و پیشرفت ایران اسلامی می خواهیم.


ایرنا نوشت : این جانب صادقانه و بی منت در چار چوب قوانین کشور درخدمت شما خواهم بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :