موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/123212 :کد

تخت‌روانچی

حمله آمریکا به سوریه کمک به تروریست‌ها بود

  ﺳﻪشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۲:۰۴
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -حمله آمریکا به سوریه کمک به تروریست‌ها بود

معاون اروپا و آمریکای وزارت خارجه تاکید کرد:‌ اقدام آمریکا در حمله به سوریه بر خلاف قوانین بین‌المللی بوده و از دید ما این حرکت به نوعی کمک به تروریست‌ها بوده است.

به گزارش تحلیل ایران ، مجید تخت‌روانچی که روز گذشته در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کرده بود در مورد این جلسه گفت:‌ در خدمت دوستان در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تحولات منطقه بعد از تجاوز آمریکا به سوریه را مورد بررسی و بحث قرار دادیم و این‌که چه باید کرد. در این جلسه تاکید شد که این اقدام آمریکا بر خلاف قوانین و حقوق بین‌الملل بوده و حرکت یک جانبه گرایانه آمریکا در سوریه مورد قبول کشورها نیست.

وی با بیان این‌که ما معتقدیم که این نوع حرکت آمریکا کمک به تروریست‌ها بوده و آن‌ها نیز از این اقدام آمریکا استقبال کرده‌اند ادامه داد: در جلسه مذکور این اتفاق از ابعاد مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت و دوستان نظرات و دیدگاه‌های خود را مطرح کرد.

ایسنا نوشت : معاون ظریف با بیان این‌که این گونه جلسات و گفت‌وگوها با دوستان نماینده ادامه خواهد داشت و قرار شد جلسات منظم‌تری داشته باشیم گفت:‌ ان‌شاء‌الله در هفته آینده در مورد بحث دیگری خدمت دوستان نماینده خواهیم بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :