موضوعات ‌مرتبط: سیاسی شورای نگهبان

a/123258 :کد

روایتی از یک دیدار

تحلیل ایران

  چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۱:۱۸
تعداد بازدید : ۸۹۳۴۳   
 تحلیل ایران -روایتی از یک دیدار

"اول توجه به سوی او با گزاردن نماز بر درگاه بی‌نیاز او و با تلاوت کلام او. او گفت که مرد را باید هم این داشته باشد و هم تلاش برای مردم که البته رضای خداوند را دارد."

عباسعلی کدخدایی نوشت :هاتفی خبر داد که امسال نیز چون سال‌های گذشته فرصت دیدار یار فرا رسیده است، با عجله به کویش شتافتم، دیگر شیفتگانش نیز بر منزلش حاضر بودند و البته هر لحظه بر تعداد افزوده می‌شد. با صدای ملکوتی اذان، آرام چهره بر چهره علاقه مندان انداخت، وقار و معنویتش دو چندان شده بود. آمدنش هنگامه نیاز بود بر درگاه بی‌نیاز و به او اقتدا کردیم تا راه صواب را بپیماییم.


عاشقانه چهار _چهار سپری شد  و بر مشتاقان لبخند گشود، عیدتون مبارک! از اعتدال طبیعت گفت و شادی بابت آن و اینکه این گذشت زمان را جشن می‌گیریم.  اما لازم است بدانیم که گذشت زمان یعنی گامی به سوی پایان، پس باید کوشید تا توشه‌ای برداشت شود. این توشه اما از دو راه حاصل‌ می‌شود: اول توجه به سوی او با گزاردن نماز بر درگاه بی‌نیاز او و با تلاوت کلام او. او گفت که مرد را باید هم این داشته باشد و هم تلاش برای مردم که البته رضای خداوند را دارد. او از ایثار گفت و اینکه عروسی تازه نامه نوشته تا بلکه اجازت گیرد تا حنظله‌اش را راهی میدان نبرد نماید و در آخر گفت که باید خدمتی به مردم شود با قصد قربت.

                               

  تحلیل ایران
  تحریریه تحلیل ایران
  آدرس ایمیل : info@tahlileiran.ir
  آدرس سایت/وبلاگ:
  از همین نویسنده :


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :