موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/12339 :کد

0

خشم صهیونیست ها ازدیدار رییس جمهوری اتریش بارهبر معظم انقلاب

  پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ — ۰۱:۳۷
تعداد بازدید : ۱۵۹   
 تحلیل ایران -خشم صهیونیست ها ازدیدار رییس جمهوری اتریش بارهبر معظم انقلاب

مرکز انجمن دوست داران رژیم صهیونیستی دراتریش بیانیه انتقادی نسبت به سفر رییس جمهوری اتریش به ایران و دیدار فیشر با رهبر جمهوری اسلامی را از طریق رسانه ها منتشرکرد.

مرکز انجمن دوست داران رژیم صهیونیستی دراتریش بیانیه انتقادی نسبت به سفر رییس جمهوری اتریش به ایران و دیدار فیشر با رهبر جمهوری اسلامی را از طریق رسانه ها منتشرکرد.

به گزارش تحلیل ایران، دراین بیانه آمده است که چطور رییس جمهوری که مردم کشورش از سفر وی به ایران انتقاد می کنند با روی خوش به سوی مقامات ایرانی می رود درحالی که صحبت های رهبر جمهوری اسلامی ایران برای نابودی اسرائیل است.
این بیانیه درحالی پخش شد که رسانه ها وروزنامه های اتریشی سفر فیشر به ایران را یک رویداد تاریخی برای ارتباط ایران با اروپا وبالا رفتن حجم مبادلات اقتصادی اتریش وایران را نیز یک نقطه آغازین برای بیشتر شدن حجم مبادلات مالی برای طرفین می دانند.
مرکز انجمن دوست داران رژیم صهیونیستی مواضع وزیر خارجه اتریش با ایران در موضوع سوریه را محکوم کرد و گفت که کورتز رسما از ایران برای حمله به اسرائیل دفاع کرده است. 
دراین بیانه همچنین نبست به صحبت های رهبر معظم انقلاب اسلامی که گفته بودند 'برخی صهیونیست ها گفته اند باتوجه به نتایج مذاکرات هسته ای، 25 سال از دغدغه ی ایران آسوده شده ایم اما ما به آنها می گوییم شما 25 سال آینده را، اصولا نخواهید دید ' واکنش نشان داده شده است.
آنها خطاب به رئیس جمهوری اتریش گفته اند : آقای رییس جمهوری ، بعد از حملات نازی به یهودیان شما مشاهده کردید که چقدراین مردم تاوان پرداخت کردند چگونه شما ازکشوری دفاع می کنید که رهبر ومردم آنها خواستار نابودی اسرائیل هستند. 

منبع:ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :