موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/124282 :کد

سامسونگ

سامسونگ احتمالا در حال تست نمونه اولیه گوشی هوشمند است

  چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۷:۲۰
تعداد بازدید : ۲۵۷   
 تحلیل ایران -سامسونگ احتمالا در حال تست نمونه اولیه گوشی هوشمند است

سامسونگ احتمالا در حال تست نمونه اولیه گوشی هوشمندی با نمایشگر دوال است

به گزارش تحلیل ایران آیا سامسونگ در سال جاری میلادی یک گوشی هوشمند تاشو تولید خواهد کرد؟ شایعات مختلفی در این زمینه وجود دارند که برخی این خبر را تایید و برخی آن را رد می‌کنند. در هر حال اکنون گزارش جدیدی توسط وب سایت ET News منتشر شده است که احتمال تولید یک اسمارت فون تاشو توسط سامسونگ را تقویت می‌کند؛ ظاهرا سامسونگ در حال تست نمونه اولیه یک گوشی هوشمند با نمایشگر تاشو است.

انتظار می‌رود که این گوشی خاص در واقع مدل اولیه گوشی تاشوی سامسونگ که گلکسی X نام دارد، باشد. گفته می‌شود که این گوشی تاشو با زاویه 180 درجه خواهد بود و به دو نمایشگر اولد مجهز است که با استفاده از یک لولا در وسط به هم متصل هستند.

البته سامسونگ اولین شرکتی نیست که تصمیم به تولید اسمارت فونی با نمایشگر تاشو گرفته است. پیش از این نیز شرکتی به نام Kyocera در همین زمینه تلاش کرده بود اگرچه محصول نهایی چیزی نبود که مدیران این شرکت انتظار داشتند.

تابناک نوشت: ممکن است که سامسونگ در نهایت در سال جاری میلادی یک گوشی تاشو تولید کند اما احتمالا این گوشی چیزی نخواهد بود که ما انتظار داریم و شاید در سال 2019 میلادی شاهد تولید اسمارت فونی باشیم که به معنای واقعی کلمه دارای نمایشگر تاشو باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :