موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/124335 :کد

سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

آخرین وضعیت آب و هوای کشور در ۲۴ فروردین

  پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۱:۰۳
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -آخرین وضعیت آب و هوای کشور در ۲۴ فروردین

بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی با گذر امواج تراز میانی جو امروز بارش‌های پراکنده در دامنه‌های زاگرس، مناطق مرکزی و شمال شرق و جنوب شرق رخ خواهد داد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران، از بعدازظهر پنج شنبه سامانه بارشی دیگری از سمت مرزهای غربی و شمال غرب وارد کشور خواهد شد که عمده بارش در بعد از ظهر پنج شنبه و طی روز جمعه در همین مناطق خواهد بود.

روزهای پنج شنبه و جمعه پدیده گرد و غبار در جنوب غرب کشور نیز محتمل خواهد بود. طی روزهای پنج شنبه و جمعه افزایش قابل ملاحظه دما بین ۱۰ تا ۱۵ درجه سلسیوس در سواحل دریای خزر به همراه وزش باد پیش بینی می‌شود و دریای خزر نیز در این مدت مواج خواهد بود.وزش باد شدید در اردبیل و گیلان نیز در روزهای پنج شنبه و جمعه پیش بینی می‌شود.در روز شنبه بارش‌ها در بخش هایی از غرب و دامنه‌های البرز و به صورت پراکنده در بخش هایی از شمال غرب و جنوب شرق ادامه خواهد داشت.

  
 

وضعیت آب و هوای ۲۴ فروردین/مناطق غربی میزبان باران خواهند شد+جدولوضعیت آب و هوای ۲۴ فروردین/مناطق غربی میزبان باران خواهند شد+جدولوضعیت آب و هوای ۲۴ فروردین/مناطق غربی میزبان باران خواهند شد+جدول

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :