موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فناوری نو

a/124395 :کد

طبق گزارش؛

بعضی ها از تماس صوتی تلگرام هم کَره می‌گیرند

  جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۲:۱۴
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -بعضی ها از تماس صوتی تلگرام هم کَره می‌گیرند

اگر در جریان اخبار تلگرام بوده باشید، احتمالا تا الان می‌دانید که تماس صوتی تلگرام در حال حاضر برای برخی از کاربران ایرانی فعال شده است.مشکلی که پیش آمده این است که هنوز همه به این ویژگی دسترسی ندارند.

 به گزارش تحلیل ایران، تابناک نوشت: اگر کسی بخواهد زودتر به تماس صوتی تلگرام دست پیدا کند، باید یک میس کال از طرف کسی که تماس صوتی برایش فعال شده دریافت کند. هنوز مشخص نیست که آیا این سیستم از طرف خود تلگرام تنظیم شده یا اینکه فقط یک باگ است و به زودی حل می‌شود.


اما اتفاق جالبی که در این شرایط رخ داده این است که کسانی که به تماس صوتی دسترسی پیدا کرده‌اند، اقدام به کسب درآمد از این توفیق اجباری کرده‌اند. با توجه به گزارش‌ها و تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شوند، این افراد از کاربرانی که مشتاق دریافت تماس صوتی هستند، در مقابل میس کال انداختن از آنها پول می‌خواهند.مسلما تعداد کسانی که دوست دارند زودتر از بقیه تماس صوتی تلگرام را امتحان کنند کم نیست؛ حالا فرض کنید که اگر هر کدام از این کاربران نفری ۸ هزار تومان به این دلال‌ها بپردازند، آنها در مجموع از این راه به چه درآمد کلانی دست پیدا می‌کنند.

همان‌طور که گفتم هنوز مشخص نیست که آیا تلگرام مخصوصا تماس صوتی را به این شکل منتشر کرده یا اینکه نهایتا تا چند روز آینده این ویژگی در اختیار همه کاربران تلگرام در ایران قرار می‌گیرد. اما تا آن موقع اگر خیلی دوست دارید زودتر تماس صوتی تلگرام را امتحان کنید، عاقلانه این است که بابت یک ویژگی رایگان به هیچ کس پولی پرداخت نکنید. در عوض از دوستان‌تان بخواهید برای شما میس کال بیاندازند تا تماس صوتی برای شما فعال شود.به محض اینکه اطلاعات جدیدی در این مورد به دست‌مان رسید، این خبر را به روز رسانی خواهیم کرد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :