موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/124456 :کد

نخبگان فرهنگی کشور:

رئیس‌جمهورآینده دست چپاولگران را ازصندوق ذخیره فرهنگیان کوتاه کند

  شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۹:۱۶
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -رئیس‌جمهورآینده دست چپاولگران را ازصندوق ذخیره فرهنگیان کوتاه کند

نخبگان فرهنگی کشور اعلام کردند: از رئیس‌جمهور انقلابی آینده می‌خواهیم نسبت به رفع تبعیض در پرداخت حقوق میان فرهنگیان و سایر کارمندان اقدام نماید.

به گزارش تحلیل ایران، تسنیم نوشت: نخبگان فرهنگی کشور در بیانیه اختتامیه نشست کشوری خود که در مسجد الرحمن برگزار شد، اعلام کردند: از رئیس جمهور انقلابی آینده می‌خواهیم با برنامه ریزی و اقدام قاطع نسبت به رفع تبعیض در پرداخت حقوق میان فرهنگیان و سایر کارمندان از جمله کارمندان ریاست جمهوری و اساتید دانشگاه اقدام نماید.متن این بیانیه به‌شرح ذیل است:


ما فرهنگیان شرکت‌کننده در همایش نخبگان جبهه مردمی نیروهای انقلاب بر موارد زیر تأکید می‌نماییم:

الف ــ دعوت از همکاران عزیز فرهنگی جهت حضور گسترده در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، همچنان که همواره در تمامی صحنه‌های پیروزی انقلاب و دفاع مقدس حماسه آفریده‌اند و همواره برای حل مشکلات تعلیم و تربیت تلاش مجدّانه می‌نمایند.


ب ــ دعوت از همکاران عزیز فرهنگی و آحاد ملت عزیز ایران جهت رأی‌دادن به نامزد نهایی جبهه مردمی که نسبت به حل مسائل و مشکلات جامعه فرهنگیان اقدام قاطع به‌عمل آورد.


ج ــ ما فرهنگیان از رئیس جمهور انقلابی آینده انتظار داریم:


1 ــ دست چپاولگران را از صندوق ذخیره فرهنگیان کوتاه نماید و متخلفان را به مراجع قضایی معرفی کند و از قوه قضائیه خواستار اشد مجازات برای آنان می‌باشیم.


2 ــ از رئیس جمهور انقلابی آینده می‌خواهیم با برنامه‌ریزی و اقدام قاطع نسبت به رفع تبعیض در پرداخت حقوق میان فرهنگیان و سایر کارمندان از جمله کارمندان ریاست جمهوری و اساتید دانشگاه اقدام نماید.


3 ــ از رئیس جمهور انقلابی آینده انتظار داریم بیش از این مشکلات معیشتی فرهنگیان بازنشسته را تحمل ننماید و نسبت به رفع تبعیض‌ها و بی‌عدالتی‌ها از جمله برقراری بیمه طلایی بازنشستگان اقدام نماید.


4 ــ از رئیس جمهور انقلابی آینده خواستاریم به بهره‌مندی علمی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و رفاهی معلمان از سرمایه عظیم صندوق ذخیره فرهنگیان بیندیشد و اقدام اصلاحی به‌عمل آورد.


5 ــ از رئیس جمهور انقلابی آینده انتظار داریم به رکود علمی پژوهشی، فکری و کاری آموزش و پرورش پایان داده وبه استقرار تعلیم و تربیت اسلامی براساس سند تحول بنیادین توجه ویژه داشته باشد.


6 ــ جامعه فرهنگیان انتظار دارند رئیس جمهور انقلابی آینده برای اشتغال فرزندانشان در آموزش و پرورش و یا در مؤسسات وابسته به فرهنگیان نظیر بانک سرمایه و صندوق ذخیره اقدام نماید.


7 ــ فرهنگیان انتظار دارند مشکلات ریاست دانشگاه فرهنگیان مرتفع و اساسنامه دانشگاه فرهنگیان اجرائی شود و نسبت به ارتقاء سطح علمی معلمان اقدام گردد.


8 ــ از رئیس جمهور انقلابی آینده انتظار داریم وزیری فعال، پویا و کارآمد از جنس معلمان برگزیند و کم‌کاریهای چند سال اخیر جبران شود و به سیاست غلط واردات نیرو از سایر وزارتخانه‌ها و تحقیر معلمان خاتمه دهد.


9 ــ تحول در محتوا و نوسازی نظام آموزشی، خواسته قاطع و انتظار جدی فرهنگیان از دولت انقلابی آینده است.


در پایان از درگاه خداوند متعال استمداد می‌طلبیم و امیدواریم با استقرار دولت اسلامی و انقلابی موجبات تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم شود و قلب نورانی حضرت ولی‌عصر ارواحنا فداه شاد گردد و لبخند رضایت بر لبان رهبر معظم و معزز انقلاب بنشیند.

و صلّی اللّه علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :