موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه رزمی

a/124492 :کد

از ژاپن

بلیط سه میلیون تومانی برای تماشای مسابقات علی اکبری

  یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۱:۱۱
تعداد بازدید : ۴۹۸   
 تحلیل ایران -بلیط سه میلیون تومانی برای تماشای مسابقات علی اکبری

امیرعلی اکبری ستاره ایرانی حاضر در مسابقات MMA در حالی تا ساعاتی دیگر وارد رینگ خواهد شد که ژاپنی‌ها برای تماشای این مسابقات بلیط سه میلیونی تهیه کرده‌اند.

 

به گزارش تحلیل ایران،امیرعلی اکبری ستاره ایرانی مسابقات MMA برای حضور در این رقابت‌ها این روزها در ژاپن به سر می‌برد و تا ساعاتی دیگر به مصاف حریف برزیلی خود خواهد رفت.


* علی‌اکبری، نایب‌قهرمان MMA جهان امروز در تک بازی خود باید به مصاف جرونیمو دوس سانتوس برزیلی برود. علی استکی هم به عنوان مربی کنار این ورزشکار ایرانی در این رقابت‌ها پابه پای او تلاش می‌کند تا قهرمان سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران بار دیگر بدرخشد.


* دوس سانتوس یک فایتر 36 ساله است که تا کنون 56 مبارزه رسمی انجام داده و 39 پیروزی و 17 شکست در کارنامه او ثبت شده است. از سوی دیگر علی‌اکبری 6 مبارزه رسمی داشته و موفق به کسب 5 پیروزی شده است و نایب‌قهرمانی رقابت‌های جهانی MMA را یدک می‌کشد.


*مسابقات در حالی تا یک ساعات دیگر آغاز خواهد شد که طرفداران این رشته آرام آرام در مقابل سالن حضور پیدا کرده‌اند و منتظر آغاز این رویداد هستند.


* امیر علی اکبری نیز ساعت 15 به وقت تهران وارد رینگ خواهد شد و در این رقابت‌ها باید به مصاف نماینده برزیل برود.


* تمام بلیط سالن برگزاری مسابقات از دو روز قبل به فروش رفته است و در واقع هیچ صندلی خالی برای تماشاگران وجود ندارد.


* این رشته طرفداران زیادی در کشور ژاپن دارد و هواداران برای تماشای این مسابقات باید مبالغ زیادی را پرداخت کند.


* بلیط تماشای این مسابقات از پنج هزار ین تا 100 هزار ین ژاپن به فروش رفته است. البته افرادی که نزدیک به رینگ مسابقات هستند جزو معدود افراد سرمایه دار ژاپنی هستند که برای تماشای این مسابقات حاضر هستند مبالغ زیادی را پرداخت کنند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :