موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راهنمایی و رانندگی

a/124573 :کد

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک؛

محدودیت‌های ترافیکی پلیس راهور به مناسبت روز ارتش

  دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۶:۴۸
تعداد بازدید : ۳۲۳   
 تحلیل ایران -محدودیت‌های ترافیکی پلیس راهور به مناسبت روز ارتش

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ از محدودیت‌های ترافیکی اتخاذ شده در معابر منتهی به حرم امام(ره)به مناسبت روز ارتش و رژه نیروهای مسلح خبر داد.

 به گزارش تحلیل ایران، فارس نوشت: سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ با اشاره به طرح ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به مناسبت 29 فروردین، روز ارتش و رژه نیروهای مسلح به محدودیت‌های تردد و توقف در برخی معابر تهران اشاره کرد و اظهار داشت: برای برپایی هرچه باشکوه‌تر رژه روز ارتش و ارائه خدمات ترافیکی برای ورود کاروان‌ها، تجهیزات و یگان‌های مربوطه از ساعت 23:30 دقیقه امشب محدودیت‌های توقف و تردد در معابر زیر اعمال خواهد شد.


1ـ شمال به جنوب بزرگراه شهید هاشمی (صالح‌آباد) از روی پل صنیع‌خانی به سمت جنوب؛ همچنین ورودی بزرگراه آزادگان به بزرگراه شهید هاشمی به سمت جنوب مسدود خواهد شد. 


2ـ ورودی به بلوار علامه عسگری از جاده قدیم قم و سه‌راه باقرشهر 


3ـ ورودی از آزادراه خلیج فارس به بلوار علامه عسگری در ضلع شمالی حرم مطهر


رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ به افرادی که قصد عزیمت به بهشت زهرا(س) را دارند، توصیه کرد: که از جاده قدیم قم، درِ گلدسته برای ورود به بهشت زهرا(س) اقدام کنند.این مقام ارشد راهور فاتب خاطرنشان کرد: محدودیت‌های تردد فوق تا پایان مراسم رژه روز 29 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :