موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی مسکن مهر

a/124659 :کد

به‌عنوان یکی از راه‌های اطلاع‌رسانی؛

تعطیلی کانال‌های تلگرامی مسکن مهری‌ها با تهدید دولت

  ﺳﻪشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۰:۵۹
تعداد بازدید : ۳۰۲   
 تحلیل ایران -تعطیلی کانال‌های تلگرامی مسکن مهری‌ها با تهدید دولت

کانال‌های تلگرامی مسکن مهری‌ها که در یکی دو سال اخیر به‌عنوان یکی از مهمترین ابزار مجازی جهت رساندن صدای اعتراض آنها به دولت بوده است، با تهدید دولت تعطیل شد.

به گزارش تحلیل ایران، طی چهار سال اخیر بارها و بارها متقاضیان مسکن مهر مقابل ساختمان دادمان (وزارت راه و شهرسازی)، ساختمان مجلس شورای اسلامی، شرکت عمران شهرهای جدید ایران و ... تجمع‌های اعتراضی برگزار کرده‌اند.


تسنیم نوشت: در این تجمع‌ها متقاضیان مسکن مهر خواستار پایبندی دولتی‌ها به تعهدات و اظهارات خود درباره پروژه‌های این طرح شده‌اند و با حمل دست‌نوشته‌هایی اعتراض خود را نشان داده‌اند. البته متقاضیان مسکن مهر به‌ویژه در یک سال اخیر از ابزار جدید شبکه‌های اجتماعی و کانالهای تلگرامی برای رساندن صدای اعتراض خود به مسئولان استفاده کرده‌اند.دیروز نیز تعدادی از متقاضیان مسکن مهر پردیس به‌دنبال طولانی شدن روند تکمیل و تحویل واحدهای خود مقابل ساختمان شرکت عمران پردیس تجمع کردند. آنها پس از آن به‌سمت مسجد جامع پردیس حرکت کردند و در آنجا فرماندار پردیس به ایراد سخنرانی پرداخت. در نهایت هم صورت‌جلسه‌ای 9بندی شامل درخواست متقاضیان تهیه شد که مدیرعامل شرکت عمران پردیس و فرماندار این شهر آن را امضا کردند.


اما موضوع تأسف‌بار در خصوص تجمع اعتراضی متقاضیان چند ساعت پس از این امضاها روی داده است. ماجرا از این قرار است که به متقاضیان مسکن مهر فشارهایی وارد شده و گفته شده که باید کانالهای تلگرامی خود را تعطیل کنند، در همین راستا کانال‌های تلگرامی متقاضیان به‌عنوان یکی از راه‌های اطلاع‌رسانی بسته شده است.دولت یازدهم خود را مدافع فعالیت شبکه‌های اجتماعی و کانالهای تلگرامی معرفی می‌کند ولی ظاهراً این دفاع تنها از کانال‌هایی صورت می‌گیرد که در راستای منافع این دولت فعالیت کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :