موضوعات ‌مرتبط: سیاسی تحولات سوریه

a/124892 :کد

اسد:

باپیروزی ارتش سوریه آمریکا به کمک تروریست هامی شتابد

  یکشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۰۸:۵۲
تعداد بازدید : ۲۳۵   
 تحلیل ایران -باپیروزی ارتش سوریه آمریکا به کمک تروریست هامی شتابد

رئیس‌جمهور سوریه در سخنرانی‌ای گفت که کشورهای غربی و در رأس آنها آمریکا همواره هرگاه که ارتش سوریه پیشروی بزرگی به دست می‌آورد در راستای مناقع تروریست‌ها اقدام می‌کنند.

به گزارش تحلیل ایران،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری سوریه، "بشار اسد" رئیس جمهور سوریه در دیدار با مقامات عالی‌رتبه کشور گفت که یکی از مهمترین اهداف جنگ علیه سوریه ضربه زدن به تفکر ملی و مجبور کردن سوریه به عاری شدن از هویت عربی خود بوده، این در حالی است که سوریه بخشی از امت عربی بوده و آنها هرگز نخواهند توانست که به اهداف خود دست یابند.


وی به حمله موشکی اخیر آمریکا نیز اشاره کرد و گفت که حمله به فرودگاه الشعیرات در پی شکست تروریست‌ها در حومه حماة و پیشرفت نیروهای ارتش سوریه در شمال و شرق بوده است.رئیس جمهور سوریه گفت: کشورهای غربی و در رأس آنها آمریکا همواره هرگاه که ارتش سوریه پیشروی بزرگی به دست می‌آورد در راستای مناقع تروریست‌ها اقدام می‌کند.


وی تأکید کرد تا زمانی که حتی یک تروریست به‌روی خاک سوریه وجود داشته باشد، جنگ علیه تروریسم متوقف نخواهد شد.رئیس جمهور سوریه اضافه کرد: هم‌زمان به مقابله با سناریوی هدفمند کشورهای غربی برای ضربه زدن به وحدت و حق حاکمیتمان ادامه خواهیم داد و در عین حال به روند سیاسی در آستانه و ژنو با هدف جلوگیری از ریخته شدن خون مردم سوریه ادامه می‌دهیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :