موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگ و هنر

a/125089 :کد

مدیرکل فرهنگی و هنری آموزش و پرورش؛

جزییات ارائه بُن کتاب دانش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آموزی

  چهارشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۲۱:۵۰
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -جزییات ارائه بُن کتاب دانش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آموزی

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با اعلام جزئیات بُن کتاب دانش‌آموزی، گفت: علت اختصاص یافتن بُن کتاب دانش‌آموزی به شهرستان‌های تهران، انتقال سریع‌تر اطلاعات و کم‌برخوردار بودن این مناطق است.

به گزارش تحلیل ایران، مهدی علی‌اکبرزاده مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در خصوص اختصاص یافتن بُن کتاب دانش‌آموزی امسال به دانش‌آموزان شهرستان‌های استان تهران، اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال گذشته بر اساس تفاهم‌نامه با وزارت آموزش و پرورش مبلغی برای خرید بُن کتاب دانش‌آموزی اختصاص داده که این رقم امسال 24 میلیارد تومان است.

 
وی افزود: این مبلغ شامل 80 هزار بُن کتاب پنجاه هزار تومانی است و صرفا برای دانش‌آموزان شهرستان‌های استان تهران در نظر گرفته شده است؛ 60 درصد آن معادل 30 هزار تومان توسط معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و 40 درصد آن معادل 20 هزار تومان توسط دانش‌آموز پرداخت می‌شود.علی‌اکبرزاده با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام خرید بُن کتاب دانش‌آموزی تمدید شده است، گفت: مهلت ثبت‌نام از دوم اردیبهشت تا پنجم این ماه بود که تا هشتم ماه اردیبهشت، تمدید شده است.
 
فارس نوشت: مدیر کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: علت اختصاص یافتن بُن کتاب دانش‌آموزی به شهرستان‌های تهران، انتقال سریعتر اطلاعات و کم‌برخوردار بودن این مناطق است. دانش‌آموزان شهرستان‌های استان تهران می‌توانند در فرصت باقی‌مانده به وب‌سایت bon.tibf.ir مراجعه و پیش از تکمیل ظرفیت بِن‌ دانش‌آموزی را برای نمایشگاه کتاب خریداری کنند.سی‎اُمین نمایشگاه کتاب تهران، 13 تا 23 اردیبهشت‌ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :