موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/125190 :کد

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات؛

سیاست‌های دولت یازدهم در مهار تورم موجب کاهش سرمایه‌گذاری شده است

  شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۱۳:۰۶
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -سیاست‌های دولت یازدهم در مهار تورم موجب کاهش سرمایه‌گذاری شده است

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری باید با رونق تولید و اشتغال وضع معیشت مردم سامان یابد، گفت: سیاست‌های دولت یازدهم در مهار تورم به کاهش سرمایه‌گذاری منجر شده است.

 به گزارش تحلیل ایران،سیدمصطفی میرسلیم کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در برنامه گفت‌وگو با ایرانیان خارج از کشور در شبکه جام‌جم، با بیان اینکه سیاست‌های دولت یازدهم در مهار تورم به کاهش سرمایه‌گذاری منجر شده است، گفت: در این دوره به معیشت مردم فشار آمد و بیکاری رشد کرد.


تسنیم نوشت: وی با تأکید بر اینکه راهی را که دولت یازدهم اتخاذ کرده منجر به تشدید حالت رکود و از بین رفتن رونق کسب و کار شده است، افزود: باید موجبات رونق تولید و اشتغال را فراهم کنیم تا معیشت مردم سر و سامان یابد.کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اضافه کرد: ما باید با سایر کشورها مبادلات منطقی و در موضعی برابر و نه از موضع ضعف داشته باشیم، با عرضه محصولات فرهنگی ایران در خارج از کشور می‌توانیم در جایگاه خود موفق باشیم که این امر در خنثی کردن توطئه‌ها مؤثر است. میرسلیم ادامه داد معتقدم، ما نباید بازار مصرف کشورهای دیگر باشیم، بلکه باید تعاملمان در مجموعه معادلات اقتصادی با دیگر کشور‌ها توجیه اقتصادی داشته باشد؛ برخی کالاهای وارداتی جزو نیاز ما نبوده و با فرهنگ ما سازگار نیست.


وی تأکید کرد: در برخی فروشگاه‌ها مجسمه‌هایی وارد شده که با فرهنگ ما همخوانی ندارد که کالای تجملی و ضدفرهنگی است، متأسفانه برخی تولیدکنندگان به کیفیت محصول و اهمیت توجه ندارند و در مقابل کالاهای وارداتی از کیفیت خوبی برخوردار است.کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در پایان خاطرنشان کرد: نمی‌خواهیم به هر قیمتی کالاهای بی‌کیفیت به مردم عرضه شود. 20 تا 25 درصد کالاهای وارداتی از طریق قاچاق وارد کشور می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :