موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/125213 :کد

خبرگزاری اسپوتنیک؛

رسوایی تازه نیروهای آمریکایی مستقر در خلیج فارس

  شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۲۰:۱۶
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -رسوایی تازه نیروهای آمریکایی مستقر در خلیج فارس

هفت تن از ملوانان ناو آمریکایی مستقر در خلیج فارس به جرم ارتکاب رابطه نامشروع و نیز مخفی‌کاری در این باره با برخورد انضباطی و تنبیه مواجه می‎شوند.

به گزارش تحلیل ایران، خبرگزاری اسپوتنیک در گزارشی فاش کرد که هفت تن از ملوانان ناو آمریکایی مستقر در خلیج فارس به جرم ارتکاب رابطه نامشروع و نیز مخفی‌کاری در این باره با برخورد انضباطی و تنبیه مواجه می‎شوند.

 
میزان نوشت: دو افسر ارشد و یک تن از افسران رده پایین این ناو آمریکایی به جرم روابط نامشروع و 4 ملوان دیگر نیز به اتهام پنهان‌کاری و یا درگیر بودن در این ماجرا با اقدامات انضباطی مواجه هستند.تاکنون هویت و مشخصات این هفت ملوان منتشر نشده است و ناو مذکور نیز در حال حاضر در خلیج فارس و همراه ناوگروه هواپیمابر «جرج دبلیو بوش» قرار دارد.
 
کاپیتان «دنیل گیلن» اعلام کرده است که نیروی دریایی آمریکا در حال رسیدگی تنبیه انضباطی ملوان است.بنا به اعلام این کاپیتان دو افسر ارشد و یک تن از افسران جزء در این راستا بندهای 92 و 134 قانون نظامی را زیر پا گذاشته‌اند.چهار ملوان دیگر نیز با عدم گزارش این رابطه نامشروع و مخفی نگه داشتن آن بند 92 قانون دادگاه نظامی را زیر پا گذاشته‌اند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :