موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه فوتبال ایران

a/125241 :کد

درخشان:

ماندن درپرسپولیس خیلی فاکتورها می‌خواهد

  یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۱۱:۰۲
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -ماندن درپرسپولیس خیلی فاکتورها می‌خواهد

سرمربی پیشین پرسپولیس تمرین نکردن بازیکنان را در سه روز قبل از بازی دلیل ناهماهنگی آنها در دقایق ابتدایی بازی برابر ذوب‌آهن عنوان کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران،حمید درخشان در خصوص تساوی 3-3 تیم پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: پرسپولیس در شروع بازی اصلاً خوب نبود و دلیل این موضوع هم کاملا واضح است که به دلیل چند روز تمرین نکردن بود. تمرین نکردن باعث می‌شود هماهنگی تیم از بین برود و بازیکنان دچار سردرگمی شوند.


وی افزود:‌ هر چه از زمان بازی گذشت پرسپولیس خودش را پیدا کرد و با توجه به اینکه از حریف هم عقب افتاده بود، خیلی خوب به بازی برگشت و توانست بازی را به تساوی بکشد. در واقع این بازگشت پرسپولیس به بازی نشان داد که اتفاقات ابتدای بازی به دلیل تمرین نکردن بازیکنان بود.سرمربی پیشین پرسپولیس درباره اینکه صحبت برخی بازیکنان این تیم و بحث جدایی آنها در انتهای فصل و ناراحتی بازیکنان از هواداران،‌ خاطرنشان کرد:‌ هر کسی خودش در مورد رفتارش تصمیم می‌گیرد. به نظر من ماندن در پرسپولیس خیلی فاکتورها می‌خواهد که بعضی‌ها حتی آن را نمی‌دانند. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و خیلی‌ بازیکنان بزرگ به این تیم آمدند و رفتند. بازی کردن در پرسپولیس افتخار است و این افتخار نصیب هر کسی نمی‌شود.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :