موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه فوتبال ایران

a/125340 :کد

مدیر اجرایی الشحانیه خبر داد

پیشنهادهای غیر قطری به پولادی / تمدید قرارداد زهیوی با الشحانیه

  ﺳﻪشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۰۹:۰۲
تعداد بازدید : ۱۵۳   
 تحلیل ایران -پیشنهادهای غیر قطری به پولادی / تمدید قرارداد زهیوی با الشحانیه

مدیر اجرایی باشگاه الشحانیه از دریافت پیشنهاد تیم‌های غیر قطری برای انتقال مهرداد پولادی و تمدید قرارداد مهدی رحیم زهیوی خبر داده است.

به گزارش تحلیل ایران،مطر الشمری در مصاحبه با نشریه استادالدوحه قطر درباره وضعیت ایگور استیماچ، سرمربی کروات گفت: به زودی جلسه‌ای خواهیم گذاشت تا ضمن ارائه گزارش فنی برای ادامه همکاری مذاکره کنیم. هر چند استیماچ تمایل خود را برای کار در تیم الشحانیه و لیگ دسته‌دوم اعلام کرده و بدین ترتیب برنامه‌ 3 ساله‌ای خواهد داد.


مدیر اجرایی باشگاه الشحانیه درباره شرایط مهرداد پولادی و مهدی رحیم زهیوی، 2 بازیکن ایرانی هم اظهار داشت: وضعیت مهرداد پولادی پس از دریافت پیشنهاد‌هایی از تیم‌های غیر قطری هنوز مشخص نیست. زهیوی هم بازی در لیگ دسته‌دوم قطر را رد کرده است. البته قرارداد او برای فصل آینده تمدید شده است.مهرداد پولادی پس از پایان جام‌جهانی 2014 برزیل تاکنون به مدت  3 فصل اخیر برای تیم الشحانیه قطر بازی کرده است و به نظر می‌رسد فصل آینده با توجه به مصاحبه مدیر این باشگاه در تیم دیگری به فوتبالش ادامه خواهد داد.  مهدی رحیم زهیوی نیز بارها در مصاحبه‌های خود اعلام کرده بود طبق بندهایی از قراردادش با توجه به سقوط تیم الشحانیه به دسته پایین‌تر می‌تواند راهی تیم دیگری شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :