موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/125475 :کد

سپهر محمدی؛

شرایط فوتسال هر روز بدتر از قبل

  پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۱۴:۳۷
تعداد بازدید : ۱۶۴   
 تحلیل ایران -شرایط فوتسال هر روز بدتر از قبل

دروازه بان ملی پوش گیتی پسند گفت: بعد از موفقیت در جام جهانی همگان انتظار داشتند فوتسال از سایه درآید و دیگر مظلوم نباشد، اما شرایط به گونه‌ای پیش می‌رود که هر روز بدتر از روز قبل می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران،سپهر محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه تیم فوتسال گیتی پسند نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا است، افزود: اینکه گیتی پسند سرمربی خود را سریع انتخاب کرد طبیعی است، چرا که باید هرچه زودتر وضعیت خودشان را مشخص می‌کردند.


دروازه‌بان تیم فوتسال گیتی پسند در رابطه با وضعیت جسمانی خودش گفت: بعد از لیگ سال گذشته 2 الی 3 هفته نتوانستم تمرین کنم و بعد از آن اصولی بر روی بدنم کار کردم و در حال حاضر شرایط ایده آلی دارم.وی در پاسخ به این سؤال که بین گزینه‌های مدنظر باشگاه علی افضل سرمربی گیتی پسند شده و آیا این گزینه مناسب گیتی پسند است یا خیر گفت؟ این تصمیمی بوده است که باشگاه گرفته و ماهم تابع تصمیمات باشگاه هستیم. همه مربی‌ها قابل احترام و دوست داشتنی هستند و امیدوارم که علی افضل امسال در گیتی پسند موفق باشد و بتوانیم قهرمانی‌های گذشته را با ایشان تکرار کنیم.


محمدی افزود: امسال سال شلوغی برای فوتسال است به طوری که با گیتی پسند باید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت کنیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم علاوه بر قهرمانی جواز حضور در مسابقات جام باشگاه‌های جهان را به دست آوریم و نماینده خوبی برای ایران در جهان باشیم. البته بازی‌های المپیک آسیایی را نیز در پیش داریم به شخصه تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم بیشتر از گذشته به تیم ملی فوتسال کشورم کمک کنم.دروازه بان تیم فوتسال گیتی پسند خاطرنشان کرد: سال گذشته تمریناتمان را به موقع شروع کردیم که بازیکنان از لحاظ بدنی آماده شدند و نیم فصل اول را خوب تمام کردیم، اما در نیم فصل دوم به این خاطر که اکثر بازیکنان ملی پوش بودند و بازی‌های جام جهانی پیش رو بود، طبیعی بود که بازیکنان از لحاظ بدنی دچار افت بشوند و به لطف خدا در پایان فصل به حق خودمان رسیدیم.بازیوی در مورد لغو اردوی ازبکستان تیم ملی زیر 20 سال فوتسال ایران خاطرنشان کرد: این تصمیمی بوده که فدراسیون گرفته است و من در جریان برنامه‌ها نیستم، فوتسالی‌ها انتظار داشتند بعد از جام جهانی فوتسال نگاه‌ها به این رشته ورزشی که مظلوم واقع شده است بهتر شود، اما تغییر آنچنانی ندیدیم و باید گفت وضعیت فوتسال بهتر که نشد، بدتر شده است.

                               

فوتسال     آسیا     باشگاه     بازیکنان     اردو    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :