موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/125743 :کد

طبق گزارش؛

سوءظن، عامل قتل شوهر و ۳ فرزند

  چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۱۸:۱۸
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -سوءظن، عامل قتل شوهر و ۳ فرزند

سرایدار یک ساختمان در شهرک آزادی جلوی در ایستاده بود که ناگهان یک جاروبرقی و لحظاتی بعد دراور و یک سینما خانگی از پنجره طبقه سوم به پایین افتاد.

 به گزارش تحلیل ایران،سروصدای زن جوان به گوش می‌رسید که اهالی محل و سرایدار جوان با دیدن این صحنه به بالکن طبقه سوم نگاه کردند که ناگهان زن جوان با لباس و دست و صورت غرق در خون وارد بالکن شد.


مشرق نوشت: زن جوان سعی داشت خود را ازدیوار بالکن بالا بکشد و دست به خودکشی بزند، اما ناموفق بود. همسایه‌ها به سرعت پلیس را در جریان ماجرا قرار دادند. ماموران به کمک مرد سرایدار به طبقه سوم رفته و موفق به باز کردن در آپارتمان شماره 6 شدند که ابتدا در سالن پذیرایی با جسد غرق خون دختر 10 ساله رو‌به‌رو شدند. این درحالی بود که زن جوان با چهره‌ای بهت زده و در حالی که لباسش غرق در خون بود روی مبل نشسته بود و به اتاق خواب خیره شده بود و در گوشه سالن محیا 11 ساله که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد و اشک می‌ریخت.

ماموران داخل اتاق خواب شدند و با جسد پدر و پسر 4 ساله خانواده که از ناحیه گردن و سینه هدف ضربات زیاد چاقو قرار گرفته بودند، روبه‌رو شدند.


سرایدار ساختمان که از نزدیک شاهد همه ماجرا بود، گفت: پدر این خانواده محسن 39 ساله است و این خانواده از یک ماه پیش به این ساختمان اسباب کشی کردند و هنوز کسی شناخت کافی از آنها ندارد. روز حادثه جلوی ساختمان بودم که وسایل خانه از طبقه سوم ساختمان به پایین پرت شد . لحظاتی بعد همسر محسن که روی لباس و دست و صورتش خون زیادی ریخته شده بود به بالکن آمد و قصد خودکشی داشت، اما موفق نشد‌. وقتی به جلوی در واحد شماره 6 رسیدیم هر چه زنگ زدیم بی‌فایده بود تا این‌که موفق به بازکردن در شدیم.وقتی وارد خانه شدیم همه وسایل داخل خانه شکسته شده بود و هیچ چیز سرجایش نبود. فاطمه کوچولو غرق خون روی زمین افتاده بود و خواهر بزرگ‌ترش محیا 11 ساله نیز در گوشه سالن و در حالی‌که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود اشک می‌ریخت و ناله می‌کرد که امدادگران اورژانس او را به بیمارستان انتقال دادند.


مرد سریدار گفت: مادر بچه‌ها ساکت روی مبل خشکش زده بود که ماموران داخل اتاق رفتند و با جسد محسن و مازیار که از ناحیه گردن و سینه هدف ضربات چاقو قرار گرفته بودند روبه‌رو شدند و در ادامه بازپرس جنایی و چند تیم ویژه برای تحقیقات پلیسی وارد خانه شدند و من مجبور به ترک خانه محسن شدم.این مرد ادامه داد: صحنه دلخراشی بود و شنیدم که زن جوان از چندی پیش متوجه رابطه شوهرش با زن دیگری شده و به همین دلیل زمانی که محسن در خواب بوده با ضربات چاقو او را از پای در‌آورده و سپس سراغ بچه‌هایش رفته است.این زن نیز در بازجویی‌ها سوءظن به همسرش را انگیزه قتل اعلام کرد. ادعایی که هیچ وقت نتوانست آن را ثابت کند.

                               

قتل     چاقو     مرگ     مقتول     سوء ظن    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :