موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/125778 :کد

جمع هشت تیم برتر لیگ؛

ایران موفق‌ترین کشور غرب آسیا در لیگ قهرمانان

  پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۱۱:۱۲
تعداد بازدید : ۳۰۸   
 تحلیل ایران -ایران موفق‌ترین کشور غرب آسیا در لیگ قهرمانان

ایران با ۳ نماینده، امارات و عربستان با ۲ و قطر با یک نماینده در مرحله ی بعدی رقابتها باید به رقابت بپردازند و کشور ازبکستان با حذف لوکوموتیو و بنیادکار نماینده ای در این مرحله ندارد.

به گزارش تحلیل ایران، با صعود استقلال تهران و استقلال خوزستان به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا، ایران سه نماینده در مرحله حذفی خواهد داشت که نسبت به دیگر کشورها بهترین شرایط را دارد.

 
تابناک نوشت: با حذف الریان، لخویا قطر تنها نماینده این کشور در جمع 8 تیم برتر غرب آسیا خواهد بود. همچنین الاهلی و العین دو نماینده امارات هستند که با توجه به حذف الجزیره و الوحده جواز حضور در جمع 8 تیم برتر را پیدا کرده اند. در میان نمایندگان کشور عربستان نیز الهلال و الاهلی جواز حضور به مرحله ی بعدی رقابت ها را پیدا کردند تا این کشور نیز دو نماینده داشته باشند.به این ترتیب ایران با 3 نماینده، امارات و عربستان با 2 و قطر با یک نماینده در مرحله ی بعدی رقابتها باید به رقابت بپردازند و کشور ازبکستان با حذف لوکوموتیو و بنیادکار نماینده ای در این مرحله ندارد.فوتبال ایران برای حفظ سهمیه ی خود در لیگ قهرمانان آسیا به درخشش نمایندگان خود در مسابقات لیگ قهرمانان نیاز دارد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :