موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/125805 :کد

عمارهای لیلة‌القدر انقلاب اسلامی

تحلیل ایران

  جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۴۲۰   
 تحلیل ایران -عمارهای لیلة‌القدر انقلاب اسلامی

شاید نتوان حساس تر از دوران کنونی در انتخابات های بعد از انقلاب سراغ گرفت و اگر انتخابات ها لیله القدر هستند و سرنوشت چهار ساله و یاهشت ساله کشور رابه عهده یک سلیقه ی سیاسی می گذارد اکنون لیله القدراست.

 

جواد سالمی نوشت:شاید نتوان حساس تر از دوران کنونی در انتخابات های بعد از انقلاب سراغ گرفت و اگر انتخابات ها لیله القدر محسوب می شوند و سرنوشت چهار ساله و یا هشت ساله کشور را به عهده یک سلیقه ی سیاسی می گذارد ، اکنون لیله القدر اعظم است.علت آن کاملا مشخص است؛ در این انتخابات عده ای سعی دارند مبتنی بر انحرافات و اعوجاجاتی که در طول چهار سال گذشته ایجاد کرده اند ضربه مهلک و اصلی را به مردم وارد کنند و کمر آنها را در تنگناهای اقتصادی بشکنند.


ایجاد رکود فراگیر در تمامی عرصه های صنعتی و خدماتی، واردات گسترده و بی محابا از طریق مبادی رسمی کشور، بتن کردن صنعت هسته ای، قراردادهای محرمانه و ذلت بار نفتی، تشدید تحریم ها بانکی و مالی و چشم بستن بر آن به دلیل مطامع حزبی و سیاسی تنها شمه ای از تلاش جناح کدخداپرست برای دفن مردم ایران در زیر آوارهای اقتصادی است.در عین حال نوع رقابت تنگاتنگ کاندیدا ها و آرای منفی گسترده رییس جمهور مستقر ، امید زیادی را در بین دلسوزان انقلاب اسلامی ایجاد کرده است که تقدیر این لیله القدر را به نفع جریان انقلاب اسلامی رقم بزنند. امروز آنچه نیاز است حضور تک تک افراد در صحنه نه فقط برای رای دادن بلکه برای رای ساختن است.


اشتباه سال 92 آن بود که عده ای به دلیل امید بیش از اندازه صحنه انتخابات را رها کرده و  ناگهان با غافلگیری شاهد تغییر صحنه انتخابات در فضای بیانیه خوانی و گازانبر- سرهنگ شدند. الان نیز عده ای با فضای یاس و نمی شود به صحنه انتخابات پشت کرده اند و کل وظیفه ی خود را در 29 اردیبهشت خلاصه کرده اند که قطعا غلط است.این روزها به مجاهدانی از جنس نور که تمامی هم و غم خود را مصروف رای آوردن گزینه اصلح کنند تا  با تشکیل دولت انقلابی مسکن مهر، صنعت ساختمان و فولاد، صنعت فضایی زنده شود و فقر و بیکاری به حداقل خود برسد.مجاهدت کنیم و مردم را نسبت به گزینه اصلح روشن کنیم. امروز  نباید اجازه داد که تکتیک های  معاویه ای فریب انتخاباتی از سوی برخی ستادها و ماهواره های ضد انقلاب به مردم برای انتخاب گزینه ی مورد نظر خط دهی کنند.


امروز وظیفه ی عمارهای سید علی خامنه ای آن است که اجازه عرض اندام به کسانی که تمامی سرمایه های کشور را در این سالها را بتن کردند  ندهند. اگر امروز مردم ایران زمین متوجه شوند عده ای سعی دارند با لولوی جنگ تمامی هویت و منافع ملی را به پای آمریکا بریزند خود قیام خواهند کرد و برای همیشه از دست جناح بیگانه پرست خلاصی خواهیم یافت. آیا عمارهای انقلاب وظیفه ای بزرگتر از جلوگیری از نفوذ دارند؟ نفوذ به وسیله انتخابات بزرگترین سطح نفوذ است و باید این مجرای شیطان را در 29 اردیبهشت مسدود کنیم


عمارهای انقلاب، جوانان مومن انقلابی و مدافعان حریم ولایت :

انتخابات بزرگترین هدیه خمینی کبیر برای ملت ایران در جهت پیشبرد اهداف انقلابی و کنار زدن جریان تزویر و نفاق است.به پا خیزید و وضع موجود را « به نفع مردم» تغییر دهید...

 

                               

  تحلیل ایران
  تحریریه تحلیل ایران
  آدرس ایمیل : info@tahlileiran.ir
  آدرس سایت/وبلاگ:
  از همین نویسنده :


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :