موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/125820 :کد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران گلستان؛

دسترسی به پیکر آخرین معدنچی دشوار است

  جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۱۱:۴۴
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -دسترسی به پیکر آخرین معدنچی دشوار است

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: ریزش مداوم آوار، دسترسی به پیکر آخرین جانباخته حادثه معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر که موقعیت آن نیز در تونل شناسایی شده را دچار مشکل کرده است.

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از استانداری گلستان، صادقعلی مقدم اظهار کرد: تداوم ریزش آوار این بخش از تونل معدن به علت قرار گرفتن در مرکز اصلی وقوع انفجار است.


به نوشته ایسنا، وی تصریح کرد: گروه های امدادی معدن همچنان مشغول مهارسازی ریزش آوار و خارج کردن آن از داخل تونل مخروبه به منظور دستیابی به آخرین جانباخته این حادثه هستند. برای شتاب بخشیدن به عملیات آواربرداری در تونل، گروه های امدادی معدن تقویت شده اند ولی زمان دقیق دسترسی به پیکر جانباخته مشخص نیست.مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان درخصوص شناسایی پیکر 42 تن از جانباختگان که تاکنون از معدن زمستان یورت خارج شده‌اند نیز گفت: تنها یکی از پیکرها هنوز احراز هویت نشده که پزشکی قانونی استان پیگیر این مساله بوده و قول داده که در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد.انفجار در معدن زغال سنگ زمستان یورت شهرستان آزادشهر واقع در 90 کیلومتری شرق شهر گرگان (مرکز استان گلستان)، مقارن ظهر چهارشنبه 13 اردیبهشت اتفاق افتاد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :