موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/125860 :کد

روح‌الامینی و باهنر؛

نامزدهای جبهه انقلاب با هم هماهنگ هستند

  شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۲۳:۱۸
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -نامزدهای جبهه انقلاب با هم هماهنگ هستند

دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی تصریح کرد: بنده و آقای باهنر برای مناظره اعلام آمادگی کردیم اما دولتی‌ها تعارف می کنند.

 به گزارش تحلیل ایران، عبدالحسین روح‌الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی و دبیرکمیته احزاب جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در اولین نشست کمیته احزاب این جبهه اظهار داشت: تمام تصمیمات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی این بوده است که یک آوردگاه و یک ایستگاه انتخاباتی موقت زمانی برای مدت چند هفته و چند ماه نباشد.


وی با اعلام آمادگی برای مناظره با دولت تصریح کرد: بنده و آقای باهنر برای مناظره اعلام آمادگی کردیم اما  دولتی‌ها تعارف می کنند.دبیرکمیته احزاب جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه امروز گفت: انشاالله بعد از ایام انتخابات این جلسات ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اجتماع هواداران روحانی در استادیوم آزادی، گفت: انشاالله طی دو روز آینده کاندیداهای انقلابی که البته فرقی نمی‌کند کدامیک از این عزیزان هستند در مصلی همایش بزرگی را برگزار می‌کنند.دبیر کمیته احزاب جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: کارهایی که تاکنون نامزدهای جریان انقلابی انجام داده اند طبق پروتکل جبهه مردمی بوده است و حتی آقای میرسلیم هم هماهنگ شده و تا الان هم تصمیم این است که همه باهم پیش بروند.

تسنیم نوشت: روح‌الامینی با تاکید بر اینکه جریان رقیب آشفتگی دارد و قصد داشتند ما را به حرکاتی وادار کنند اما ما هماهنگ پیش رفتیم، خاطرنشان کرد: اگر به مناظره ها توجه کنید، شاهدید که رقیب خیلی عصبی است و خود را به در دیوار می زند، رقیب از آرامش،وحدت، خواسته و عزم طرف مقابل بسیار آشفته شده است.وی تصریح کرد: این آشفتگی به حدی است که باعث شده آنها وارد خطوط قرمز شده اند و به حدود مسائل امنیتی و نهادها ورود کرده اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :