موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات 96

a/125995 :کد

پژمانفر:

اقدام قالیباف نشان داد اصولگرایی شعار نیست

  ﺳﻪشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۰۹:۴۵
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -اقدام قالیباف نشان داد اصولگرایی شعار نیست

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام آقای قالیباف نشان داد که اصولگرایی شعار نیست بلکه اصولگرایی یک مرام است.

به گزارش تحلیل ایران،نصرالله پژمان‌فر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره کناره‌گیری محمدباقر قالیباف از انتخابات ریاست‌جمهوری به‌نفع حجت‌الاسلام رئیسی، گفت: رفتاری که امروز برادر عزیزمان آقای قالیباف انجام داد نشان داد که اصولگرایی شعار نیست بلکه اصولگرایی یک مرام است و امروز دیگر باید تمامی نیروهای مؤمن و انقلابی در جهت یک انتخابات پرشور و با آرای بالا به‌نفع آقای رئیسی تلاش کنند.


وی افزود: در فضایی که نیروهای اصولگرا، متدین و انقلابی از اینکه کشور را  به جریانی بسپرند که کشور را با مشکلات عدیده روبه‌رو کرده است احساس خطر کردند، وقوع این اتفاق در جهت خواست ملت برای عبور از دولت روحانی بسیار مفید است. خواسته مهم مردم این بود که این دولت بی‌کفایت است و در 29 اردیبهشت مردم پایان این دولت بی‌کفایت را رقم خواهند زد.


رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: البته مطمئناً طرف مقابل با توجه به اینکه مدتی است بی‌تقوایی را سرلوحه کار خود کرده، ممکن است دست به رفتارهای غیرعقلانی  بزنند. انتظار ما از مردم و مسئولان این است که در مقابل این رفتارهای غیرمنطقی همه را به قانونمداری دعوت کنند.وی در پایان خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله آقای رئیسی بتواند در دولت آینده با یک کار جهادی و انقلابی در جهت خواست مردم و رهبری انقلاب مسیر را ادامه دهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :