موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات 96

a/126014 :کد

ترقی:

پیروزی رئیسی اجرای برنامه‌های قالیباف نیز هست

  ﺳﻪشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۱۱:۳۸
تعداد بازدید : ۳۳۱   
 تحلیل ایران -پیروزی رئیسی اجرای برنامه‌های قالیباف نیز هست

معاون بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی گفت: بر اساس نظر سنجی ها از سراسر کشور احتمال اینکه آقای رئیسی پیروز انتخابات شود بسیار بالاست، پیروز شدن آقای رئیسی اجرای برنامه های آقای قالیباف نیز هست.

به گزارش تحلیل ایران،حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی و معاون بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی  در مورد بیانیه قالیباف گفت: تا دیشب بر اساس نظرسنجی‌ها این گونه احساس می‌شد که هیچ کدام از نامزدها امکان  اینکه در دور اول کسب آرای نصف بعلاوه یک را به دست آورند نیست و انتخابات به مرحله دوم می‌رود. 


ترقی در مورد عملکرد قالیباف در بازه زمانی انتخابات بیان کرد: وقتی نظرسنجی‌ها از سراسر کشور جمع‌آوری شد متوجه شدیم که آقای رئیسی در واقع در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفته‌اند و چنانچه دوستان به نفع ایشان کنار بروند و رأی خود را در سبد آقای رئیسی بریزند احتمال اینکه آقای رئیسی در دور اول پیروز انتخابات شود بسیار بالاست. وی در رابطه با تصمیم قالیباف گفت: تصمیم آقای قالیباف در این مقطع بسیار خردمندانه همراه با ایثار و فداکاری بوده است.


کارشناس سیاسی در ادامه بیان کرد: اصل کار آقای قالیباف برای خدمت به مردم است چون نیت، نیت خیر است برای نجات کشور است و البته نفی وضع موجود نیز در این راستا قرار دارد. ترقی خاطرنشان کرد: قطعاً با بیانیه‌ای که آقای قالیباف دادند انتظار است که طرفداران آقای قالیباف با این اطمینان که آقای قالیباف در دولت آینده نقش کاملاً مؤثری ایفا خواهد کرد در واقع به آقای رئیسی رأی دهند تا بتواند همچنان هم افکار آقای رئیسی، هم افکار آقای قالیباف را ان‌شاءالله دنبال کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :