موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/126031 :کد

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب؛

سبد آرای رئیسی سنگین شد

  ﺳﻪشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۱۸:۴۷
تعداد بازدید : ۱۸۸   
 تحلیل ایران -سبد آرای رئیسی سنگین شد

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اقدام انقلابی قالیباف را واقع‌بینانه، عالمانه، مؤمنانه، شجاعانه و به‌ موقع عنوان کرد.

 به گزارش تحلیل ایران،حمیدرضا حاجی‌بابایی عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اقدام انقلابی محمدباقر قالیباف، اظهار داشت: این  تصمیم در دفاع از ولایت و ملت است که از پنج ویژگی برخوردار است.


وی اقدام انقلابی قالیباف را واقع‌بینانه، عالمانه، مؤمنانه، شجاعانه و به‌ موقع عنوان کرد و گفت: اگر هر کدام از این عناصر نبود، این تصمیم یا شکل نمی‌گرفت و یا اثر وسیع نداشت.عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: این تصمیم اتحاد مقدسی در جهت حفظ منافع ملی و مرزبانی از انقلاب اسلامی  بود و خلاف برخی اظهارنظرهای پوچ و بی‌اساس کناره‌گیری آقای قالیباف به نفع آقای رئیسی باعث نمی‌شود که آرای وی به سمت روحانی ریخته شود، بلکه در سبد آقای رئیسی قرار می‌گیرد.حاجی‌بابایی خاطرنشان کرد: کاری که باید در سال 92 انجام می‌شد و آقایان انجام ندادند! و چهار سال عقب‌ماندگی در پیشرفت و پسرفت در حفظ انرژی هسته‌ای و منافع ملی را به کشور تحمیل کردند.


وی افزود: این حرکت اینک «به‌ واقع و به موقع» صورت گرفت و آقای قالیباف در موقعیت و زمان مناسبی به نفع آقای رئیسی کناره‌گیری کرد و این اقدام باعث شد تا آرای آقای قالیباف به‌ سمت حجت‌الاسلام رئیسی تغییر جهت دهد.عضو جبهه مردمی با اشاره به آیه و یدالله مع الجماعه، گفت: پیروزی جریان انقلابی نزدیک است و مردم نیز از وضعیت موجود خسته شده‌اند.وی تأکید کرد: امروز انتخابات امر مهم  این امت است و همه باید در آن مشارکت و به فردی اصلح و انقلابی رأی دهند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :