موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات 96

a/126055 :کد

عضو سابق شورای مسکن :

مردم به فردی رای بدهند که اهل کار و تلاش باشد نه تنبلی

  چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۰۸:۰۰
تعداد بازدید : ۳۰۶   
 تحلیل ایران -مردم به فردی رای بدهند که اهل کار و تلاش باشد نه تنبلی

کارشناس اقتصاد مسکن گفت: مردم باید جمعه آینده به فردی رای بدهند که دولت کار و تلاش را تشکیل می‌دهد نه یک دولت تنبل و کم‌تحرک.

به گزارش تحلیل ایران،افشن پروین‌پور اظهار کرد: در چهار سال گذشته وزارتخانه‌های دولت یازدهم یکی از ضعیف‌ترین دوران عملکرد خود را پشت سر گذاشتند.


وی ادامه داد: متاسفانه علی‌رغم تمام شعارها، دولت یازدهم، دولت رکود، کم‌تحرکی و تنبلی بود.وی با اشاره به این‌که یکی از این وزارتخانه‌های بیکار وزارت راه و شهرسازی بود، افزود: وزارت راه جزو کم‌تحرک‌ترین و بیکارترین وزارتخانه‌های اقتصادی دولت بود.عضو سابق شورای مسکن با یادآور این‌که رشد ارزش‌افزوده در چهار سال اخیر منفی شد، بیان کرد:‌از سوی دیگر ساخت و سازها به عنوان یکی از موتورهای اصلی اقتصاد به کمتر از یک سوم کاهش یافته است.


پروین‌پور با بیان این‌که طرح مسکن مهر در دولت یازدهم تعطیل شد، گفت:‌ از سوی دیگر علی‌رغم تمام وعده‌ها در حوزه نوسازی بافت‌های فرسوده کاری انجام نشد.وی با اشاره به انتخابات پیش‌رو دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری اظهار کرد: با این تفاسیرمردم باید جمعه آینده به فردی رای بدهند که دولت کار و تلاش را تشکیل می‌دهد نه یک دولت تنبل و کم‌تحرک.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :