موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات 96

a/126058 :کد

محی الدین طاهری خبر داد

حمله به ستاد مرکزی حجت الاسلام رئیسی در شیراز

  چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۰۸:۱۵
تعداد بازدید : ۳۳۶   
 تحلیل ایران -حمله به ستاد مرکزی حجت الاسلام رئیسی در شیراز

رئیس شورای راهبری ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در استان فارس از حمله به ستاد مرکزی این کاندیدای انتخابات در شیراز خبر داد و گفت: تعدادی از افراد این ستاد مجروح شدند.

به گزارش تحلیل ایران،حجت الاسلام  سید محی الدین طاهری اظهار داشت: متاسفانه بر اثر حمله برخی افراد در بامداد امروز و محاصره ستاد مرکزی انتخاباتی  حجت الاسلام‌رئیسی در شیراز، عده‌ای از افراد این ستاد مجروح شده و در نتیجه برای حفظ امنیت شهر و جلوگیری از بروز اغتشاش و برهم خوردن نظم و امنیت،  به صورت داوطلبانه و موقت ستاد مرکزی شیراز را تعطیل کردیم.


وی گفت: متاسفانه ماموران نیروی انتظامی و فرمانداری شیراز به وظیفه قانونی خود در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی عمل نکرده و در نتیجه بخشی از شهر شیراز، تنها دو روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری در آستانه بحران قرار گرفت و اگر تدبیر ستاد مرکزی حجت الاسلام رئیسی نبود، به طور قطع اتفاقات ناگواری رخ می‌داد.


تسنیم نوشت: متاسفانه با توجه به اینکه پیش‌بینی ‌ها و هشدارهای لازم در این باره به مسئولان مربوطه در شیراز داده شده بود خاطرنشان کرد: در عمل با سهل‌انگاری و غفلت آنها مواجه شدیم که امیدواریم در ادامه، این نهادها به بدیهی‌ترین وظیفه خود که همان تامین امنیت ستادهای انتخاباتی نامزدهاست عمل کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :