موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات 96

a/126194 :کد

شمخانی:

حضور گسترده مردم درانتخابات بهترین واکنش نسبت به تهدیدکنندگان است

  شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۰۹:۴۳
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -حضور گسترده مردم درانتخابات بهترین واکنش نسبت به تهدیدکنندگان است

دبیرشورای عالی امنیت ملی گفت: مردم ایران با حضورشان درانتخابات عزت مندانه، قدرتمندانه و مبنتی برشناخت شرایط و شرایط شناسی مناسب بهترین عکس العمل را نسبت به تحریمی ها و تهدیدکنندگان اعمال کردند.

به گزارش تحلیل ایران،علی شمخانی جمعه شب درحاشیه رای دادن به انتخابات ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا درمسجد ولی عصر  تاکید کرد: مهمترین معضل کشور رسیدگی به ساختارهای اقتصادی و تدوین سیاست های اقتصادی مناسب و اجرای پاکدستی در کشور است.


شمخانی افزود: اقتصاد مقاومتی بسته کاملی است که با اجرای کامل آن می تواند ما را به این اهداف برساند.وی با بیان اینکه انتخابات ایران قدرتمندترین مانور ممکن در ناامن ترین نقطه جهان است،‌تاکید کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به نفع عزت، استقلال و تولید کننده قدرت بازدارندگی است.


دبیرشورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی ازحضور گسترده مردم در صحنه های انقلاب همچون 22 بهمن، روز قدس، انتخابات 92 و پیش از آن عبرت نمی گیرند،‌ اظهارکرد: امروز را نسبت به دیروز تفکیک می کند این است که قدرت های بزرگ به این نکته رسیدند که ملت ایران قابل معامله و قابل تهدید نیست.شمخانی افزود: ملت ایران به شدت ضد بیگانه و به شدت خواهان حفظ استقلال خودشان هستند و این پیام بزرگ ملت ایران است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :