موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/126247 :کد

زاکانی:

لحظه‌ای درمقابله با اشرافی‌گری وغارتگری بیت‌المال تردید نمی کنیم

  شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۲۲:۵۷
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -لحظه‌ای درمقابله با اشرافی‌گری وغارتگری بیت‌المال تردید نمی کنیم

نماینده مردم تهران در مجلس نهم شورای اسلامی در پیامی تأکید کرد: رقابت انتخاباتی پایان یافته و فصل کار و تلاش برای ساختن ایران اسلامی آغاز شده است.

به گزارش تحلیل ایران،تسنیم نوشت: علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس نهم شورای اسلامی در پیامی پیروزی حسن روحانی را در انتخابات ریاست‌جمهوری تبریک گفت.متن پیام زاکانی به‌شرح زیر است:


هوالحکیم

واعتصموا بحبل اللّه جمیعاً و لاتفرّقوا

همراهان گرامی بار دیگر دست عنایت خداوند متعال جلوه‌گری کرد و حماسه جاودان دیگری در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری رقم خورد.


1. نتیجه آراء هرچه باشد باید به این حماسه بالید و به رهبری معظم انقلاب اسلامی و مردم عزیز ایران اسلامی به‌ویژه همه شرکت‌کنندگان در انتخابات  تبریک و شادباش گفت و از خداوند بزرگ عظمت و شوکت این ملت افتخارآفرین را خواستار شد.


2. شمارش اولیه حکایت از پیشی گرفتن جناب آقای روحانی در انتخابات و پیروزی وی دارد. علی‌رغم همه بداخلاقی و خلاف‌گویی‌های ایشان و همفکرانش در ایام تبلیغات و تخلفات صورت‌گرفته توسط مسئولین دولتی قبل و در حین برگزاری انتخابات ــ تا جایی که شائبه مهندسی آراء را در ذهن‌ها متبادر می‌ساخت و اعتراضات را برمی‌انگیخت ــ با پایان انتخابات و سیر قانونی آن،  باید به جناب آقای روحانی تبریک گفت و اعلام نمود که رقابت انتخاباتی پایان یافته و فصل کار و تلاش برای ساختن ایران اسلامی آغاز شده است و در این راه همه نیروهای انقلابی برای توفیق ایشان در خدمت به انقلاب اسلامی و ملت عزیز ایران آرزوی موفقیت کرده و از هیچ کوشش و کمکی دریغ نخواهند کرد.


3. جناب آقای روحانی باید بدانند اعتراضات جبهه انقلاب به تخلفات صورت‌گرفته از مجاری قانونی دنبال خواهد شد و دلدادگان به انقلاب اسلامی مثل فتنه‌گران، آسمان ریسمان نخواهند کرد تا برای قدرت‌طلبی چندروزه دنیای خویش با سرمایه‌های معنوی و مادی مردم رشید ایران بازی نموده و با دروغ‌گویی‌ها و تهمت‌زنی‌های بسیار، قابلیت‌های فوق‌العاده چهل میلیون رأی را در سال 88 از بین ببرند.آنچه مهم است مصالح انقلابی و منافع ملی است و در این راه همه ظرفیت‌های جبهه انقلاب در خدمت شما برای اعتلای ایران اسلامی است و بالطبع عهد اخوت ما نیز با جناب‌عالی تا نقطه‌ای خواهد بود که از خط مستقیم انقلاب اسلامی و خدمت به مردم عزیز جدا نشوید.


4. بی‌شک خدمات حضرت‌عالی در مسیر فوق‌الذکر را با همه وجود پشتیبانی خواهیم نمود و تمام ظرفیت‌های خویش را برای موفقیت اقدامات خوب‌تان به کار خواهیم بست و در مقابل، اقوال و افعال جناب‌عالی و همراهان‌تان را به‌دقت مدنظر قرار داده و از قصورها و تقصیرهای احتمالی نخواهیم گذشت و مانع حاکمیت اقدامات مخالف استقلال،  آزادی، معنویت، عدالت، امنیت، آسایش و رفاه مردم و پیشرفت ایران اسلامی به‌طور قانونی خواهیم بود و به‌مدد الهی لحظه‌ای در مقابله با اشرافی‌گری و غارتگری بیت‌المال تردید نخواهیم کرد.


5. تازه راه آغاز شده است و مسیر روشن آینده به ما نوید می‌دهد که با حضور فعال و شبانه‌روزی خود انقلاب سوم را آغاز کرده و در پرتوی آن ایران اسلامی را بر مکتب امام(ره) بسازیم و الگویی برای مسلمانان و محرومین جهان قرار دهیم، ان‌شاءالله.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :