موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه فوتبال ایران

a/126361 :کد

جام جهانی فوتبال جوانان - ۲۰۱۷ کره جنوبی

یوزهای جوان ایران به دنبال تبدیل غیرممکن به ممکن

  ﺳﻪشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۰:۲۸
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -یوزهای جوان ایران به دنبال تبدیل غیرممکن به ممکن

ملی‌پوشان جوان ایران روز چهارشنبه و در دیدار با زامبیا در مسابقه‌های جام جهانی به دنبال صعود به مرحله یک هشتم نهایی هستند.

به گزارش تحلیل ایران،تیم ملی فوتبال جوانان ایران فردا (چهارشنبه) در دومین دیدار خود در جام جهانی فوتبال جوانان – ۲۰۱۷ کره جنوبی، رودرروی زامبیا قهرمان آفریقا و صدرنشین گروه Cقرار می‌گیرد. این دیدار ساعت ۱۲:۳۰ در ورزشگاه جام جهانی شهر ججو برگزار خواهد شد.


شاگردان امیرحسین پیروانی در نخستین بازی خود در این مسابقه‌ها روز یکشنبه توانستند با یک گل کاستاریکا نماینده آمریکای مرکزی را از پیش رو بردارند و پس از ۴۰ سال برای نخستین بار به پیروزی برسند.در بازی مقابل کاستاریکا، محمدمهدی مهدی‌خانی در نیمه دوم تک گل ایران را به ثمر رساند تا ایران با تفاضل گل کمتر نسبت به زامبیا در رده دوم گروه C قرار بگیرد.رقیب آفریقایی ایران اما شگفتی بزرگی را آفرید و توانست پرتغال قهرمان دو دوره این مسابقه‌ها را با حساب ۲ بر یک مغلوب کند و صدرنشین این گروه شود.


مصاف ایران و زامبیا می‌تواند منجر به مشخص شدن چهره نخستین تیم صعود کننده از این گروه شود و هر تیمی که پیروز این بازی شود به طور قطع راهی مرحله یک هشتم این مسابقه‌ها خواهد شد. با توجه به صعود دو تیم از هر گروه به صورت مستقیم و صعود ۴ تیم برتر سوم گروه‌های شش گانه، شانس این دو تیم با یک تساوی هم افزایش خواهد یافت.در دیگر بازی این گروه، پرتغال و کاستاریکا دو تیم شکست‌ خورده هفته نخست مرحله گروهی، از ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف هم می‌روند.شکست هر کدام از این دو تیم می‌تواند موجب حذف آن تیم شود.


همچنین در این روز بازی‌های گروه D نیز پیگیری می‌شود که در ساعت ۱۲:۳۰ آفریقای جنوبی و ایتالیا و در ساعت ۱۵:۳۰ اروگوئه و ژاپن به مصاف هم می‌روند. در این گروه نیز ژاپن و اروگوئه با سه امتیاز در رده‌های اول و دوم هستند و آفریقای جنوبی و ایتالیا در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :