موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی سهام عدالت

a/126391 :کد

مشمولین سهام عدالت؛

تازه ترین اخبار در باره سود سهام عدالت

  ﺳﻪشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ — ۲۰:۲۴
تعداد بازدید : ۲۹۸   
 تحلیل ایران -تازه ترین اخبار در باره سود سهام عدالت

مشمولین برای دریافت سود سالیانه سهام عدالت باید شماره شبای بانکی مربوط به حساب معتبر و غیرمسدود و به نام خود را وارد سامانه سهام عدالت کنند.

 

 به گزارش تحلیل ایران،مشمولین سهام عدالت برای دریافت سود سالیانه این سهام باید یک شماره شبای بانکی مربوط به حساب معتبر و غیرمسدود و به نام خود در یکی از بانکهای عامل کشور را وارد سامانه سهام عدالت به‌نشانی www.samanese.ir کنند.

 

بر اساس این گزارش؛ مشمولین سهام عدالت که تا کنون موفق به ثبت شبای بانکی خود در این سامانه نشده‌اند لازم است از فرصت استفاده نموده و حتماً یک شماره شبای بانکی معتبر به نام خود را از طرق مختلف از بانک دریافت و در سامانه ثبت کنند و از تأیید نهایی آن از طریق همین سامانه اطمینان پیدا کنند.

 

مهر نوشت: گفتنی است هر یک از مشمولانفقط باید شماره شبای خود را در سامانه وارد کند و در هنگام کار با سامانه، شماره شبای شخص دیگری مثل والدین یا فامیل و دوستان را به‌جای شبای خود ثبت نکند.همچنین مشمولین باید پیش از ثبت شماره شبای بانکی خود در سامانه از مسدود یا راکد نبودن حساب بانکی‌شان از طریق بانک اطمینان پیدا کنند.به‌علاوه این کهمشمولین باید شماره شبای حسابهای بانکی مشترک را در سامانه ثبت ننمایند و حتماً شبای بانکی‌شان متعلق به حسابی باشد که فقط صاحب آن حساب خودشان هستند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :