موضوعات ‌مرتبط: ورزشی لیگ قهرمانان آسیا

a/126788 :کد

لخویا قطر صفر - پرسپولیس یک

صعود پرسپولیس به جمع هشت تیم برتر آسیا

  چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۰:۵۰
تعداد بازدید : ۳۹۴   
 تحلیل ایران -صعود پرسپولیس به جمع هشت تیم برتر آسیا

تیم فوتبال پرسپولیس ایران با برتری یک بر صفر مقابل لخویای قطر به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

به گزارش تحلیل ایران،در ادامه دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس ایران از ساعت ۲۳:۳۰ سه شنبه شب در ورزشگاه خانگی لخویای قطر به مصاف این تیم رفت که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.تک گل پرسپولیس توسط چیکو فلورس ، بازیکن حریف در دقیقه ۲۲ به ثمر رسید.


نیمه نخست


دقیقه ۹: نام‌تائه‌هی با استفاده از یک ضربه ایستگاهی توپ را روی دروازه ارسال کرد و در ادامه چیکو فلورس قصد داشت با ضربه سر دروازه پرسپولیس را هدف قرار دهد اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت.دقیقه۱۸:اینبار یوسف مساکنی پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحت توپ شد و با یک شوت زیبا دروازه را هدف قرار داد اما ضربه این بازیکن را بیرانوند مهار کرد.دقیقه۲۲: با حرکت خوب مهدی طارمی و وحید امیری از میانه‌های زمین و پاسکاری این دو بازیکن فرصت بسیار خوبی برای شاگردان برانکو ایجاد شد. در ادامه طارمی وارد محوط جریمه شد و درحالی که قصد داشت با یک پاس رو به عقب وحید امیری را در فرصت شوت زنی قرار دهد، پاس این بازیکن به چیکو فلورس رسید و این بازیکن نیز به اشتباه توپ را وارد روازه خودشان کرد.


دقیقه۳۳: باز هم مهدی طارمی با یک حرکتزیبا با دروازبان حریف تک به تک شد و درحالی دزوازه حریف دون دروازبان بود وحید امیری مقابل دروازه منتظر رسیدن توپ بود تا دروازه را باز کند، طارمی خودش دروازه را هدف قرار داد اما ضربه او به بیرون رفت.


نیمه دوم


دقیقه۵۸: العریبی درون محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه زیبا دروازه پرسپولیس را هدف قرار داد اما شوت این بازیکن با دخالت ماهینی به تیرک دروازه برخورد کرد و به کرنر رفت.دقیقه۶۷: باز هم نام تائه هی حرکت خوبی را بریا لخویا انجام داد اما ضربه این بازیکن که وارد محوطه جریمه شده بود به تیرک دروازه برخورد کرد و در برگشت هم مدافعان پرسپولیس توپ را دفع کردند.


دقیقه۶۹: ارسال توپ از سمت راست فرصت خوبی برای یاران لخویا ایجاد کرد اما ضربه سر چیکو فلورس از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.


دقیقه۸۳: علی علیپور پاس زیبایی برای فرشاد احمدزاده ارسال کرد و این بازیکن نیز با ورود به محوطه جریمه قصد داشت دوازه لخویا را باز کند اما ضربه این بازیکن به دیواره کناره دروازه برخورد کرد.پرسپولیس دیشب با ترکیب علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، سید جلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، سروش رفیعی ( شهاب کریمی ۷۲)، محسن مسلمان، وحید امیری و مهدی طارمی به میدان رفت.


لخویا نیز با ترکیب قاسم برهان، محمد موسی، احمد یاسر، چیکو فلورس، خالد مفتاج، اسماعیل محمد، لوییز جونیور، نام تائه هی، کریم بودایف، الموعز علی و یوسف مساکنی بازی کرد. در پایان نیمه دوم 6 دقیقه وقت اضافه برای این بازی در نظر گرفته شد و در نهایت داور بازی در دقیقه 96 سوت پایان بازی را به صدا درآورد و بازی به سود پرسپولیس ایران پایان یافت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :