موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش

a/126813 :کد

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور؛

انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۹:۲۶
تعداد بازدید : ۲۴۵   
 تحلیل ایران -انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد

دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی فردا منتشر می‌شود.

 به گزارش تحلیل ایران، واحد مرکزی خبر نوشت: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: این دفترچه از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

 
حسین توکلی افزود: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی که به صورت کارنامه تنظیم شده است در نیمه دوم خرداد اعلام می‌شود.وی گفت: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند باید براساس اطلاعیه‌ای که از شنبه ۲۰ خرداد در این سایت اینترنتی منتشر می‌شود برای انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کنند.توکلی افزود: ظرفیت پذیرش نیز به جز ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی بیش از ۱۶۰ هزار نفر است.
 
وی گفت: داوطلبان علاقه‌مند به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی باید براساس اطلاعیه‌ای که در روزهای آینده در سایت اینترنتی این دانشگاه منتشر می‌شود، برای انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کنند.توکلی افزود: در این آزمون ۸۷۸ هزار و ۲۵۳ داوطلب نام نویسی کرده اند که از این تعداد ۴۳۰ هزار و ۴۹۱ نفر زن و ۴۴۷ هزار و ۷۶۲ نفر مرد هستند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :