موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/126824 :کد

در صحن مجلس قرائت شد؛

تذکر کتبی ۱۲ نماینده به روحانی به دلیل اصرار بر سند ۲۰۳۰

  چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ — ۲۲:۴۴
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -تذکر کتبی ۱۲ نماینده به روحانی به دلیل اصرار بر سند ۲۰۳۰

۱۲ نفر از نمایندگان مجلس در تذکر کتبی مشترک به رئیس جمهور از اصرار وی بر سند ۲۰۳۰ انتقاد کردند و هشدار دادند که در صورت تکرار، سوال از رئیس جمهور در دستور قرار می گیرد.

به گزارش تحلیل ایران، در پایان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی قرائت شد.


مهر نوشت: بر این اساس سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر و کلیایی در  تذکر کتبی به حسن روحانی رئیس جمهور  عدم ابلاغ رسمی حذف سند ۲۰۳۰ که به دنبال حذف اخلاق از نظام آموزشی کشور است انتقاد کرد و هشدار داد.همچنین جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت به همراه ۱۰ نماینده دیگر در تذکر مشترک به رئیس جمهور اظهار داشتند به جای عذرخواهی از مقام معظم رهبری، تاکید می کنید که از سند ۲۰۳۰ نمی گذرم! در صورت تاکید و تکرار، سوال از رئیس جمهور را در دستور قرار می دهیم.


فریدون احمدی نماینده مردم زنجان نیز در تذکر به رئیس جمهور خواستار بازنگری در ترکیب کابینه جدید و جلوگیری از تکرار کابینه پیرمردها شد.احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان نیز در تذکر به وزیر آموزش و پرورش خواستار توضیح درباره علت عدم نظارت قوی بر عملکرد مدیران ادارات آموزش و پرورش شد.روح الله حضرت پور و نادر قاضی پور نمایندگان مردم ارومیه نیز در تذکر مشترک به وزرای کشور اطلاعات و دفاع خواستار برخورد با کشور ترکیه و اقلیم کردستان شمال عراق به دلیل اعزام تروریست به داخل مرزهای ایران و به شهادت رساندن مرزبانان کشورمان شدند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :