موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/126857 :کد

نماینده مجلس؛

قطعی برق در گرمای ۵۶ درجه و ارسال قبض‌های یک میلیونی

  پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۷:۰۷
تعداد بازدید : ۳۵۰   
 تحلیل ایران -قطعی برق در گرمای ۵۶ درجه و ارسال قبض‌های یک میلیونی

نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت:‌ هیچ اقدام خاصی برای حل بحران در استان سیستان و بلوچستان از سوی دستگاه‌های مسئول صورت نگرفته است .

به گزارش تحلیل ایران،حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به گرمای شدید در استان سیستان و بلوچستان و قطع برق منازل مسکونی در چند روز گذشته گفت: سازمان هواشناسی عنوان می‌کند که دمای هوا در برخی شهرها به 56 درجه رسیده ولی واقعیت این است که دمای هوا از 56 درجه نیز بیشتر است. 


وی افزود: ما در این شرایط شاهد افت ولتاژ شدید برق و همچنین قطع برق هستیم که موجب خراب شدن و سوختن وسایل خانگی مردم به علت قطع مکرر برق شده است. نماینده مردم زاهدان در مجلس اظهار داشت: از سوی دیگر با توجه به گرمای زیاد، قبض‌های برق مردم با مبالغی در حدود یک میلیون تومان می‌آید که حقوق ماهیانه بسیاری از ساکنان این واحدهای مسکونی در حدود 200 هزار تومان هم نیست که عدم توان پرداخت هزینه برق مصرفی توسط این افراد باعث می‌شود تا برق منازل آنها قطع شود.شهریاری با بیان اینکه وضعیت در استان سیستان و بلوچستان بسیار نگران‌کننده است، خاطرنشان کرد: وقتی برق در استان قطع می‌شود آب مصرفی مردم هم دچار مشکل می‌شود و ترس ما از این است که این مسئله به یک بحران اجتماعی تبدیل شود. 


وی افزود: مردم استان سیستان و بلوچستان بیشترین رأی را به آقای روحانی داده‌اند، اما متأسفانه آقای روحانی وعده و وعید می‌دهد، اما در عرصه عمل اقدامی نمی‌کند. نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در طول چهار سال گذشته نیز آقای روحانی هیچ کار جدی و مثبتی را انجام نداده و اگر پروژه‌ای هم به نتیجه رسیده به خاطر بودجه‌ای بود که مجلس برای آن درنظر گرفته بود و یا از دولت‌های قبل، این پروژه‌ها شروع شده بود. شهریاری خاطرنشان کرد: نباید کار به گونه‌ای باشد که وقتی آقای روحانی از مردم رأی گرفت و کار رأی‌گیری تمام شد، مردم را به فراموشی بسپارد.وی در پایان گفت: طی دو سه روز کذشته که ما شاهد افزایش هوا در شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان بوده‌ایم، هیچ اقدام خاصی از سوی دستگاه‌های مسئول برای کمک به مردم صورت نگرفته است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :