موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/126874 :کد

شرکت صنایع نظامی رژیم صهیونیستی؛

رونمایی از ابزار ترور جدید رژیم صهیونیستی

  جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۱:۲۶
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -رونمایی از ابزار ترور جدید رژیم صهیونیستی

شرکت صنایع نظامی رژیم صهیونیستی "رافائل" از موشک جدیدی رونمایی کرد که به ادعای آن قرار است "انقلابی" در پیاده نظام ارتش صهیونیستی ایجاد کند وبه سربازان پیاده این امکان را می‌دهد که دست به عملیات‌ بزنند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه خبری صهیونیستی "واللا"، این موشک جدید از نسل پنجم موشک‌های "اسپایک" است که ارتش صهیونیستی از آنها با نام "گیل" یاد می‌کند.


ایسنا نوشت: این پایگاه صهیونیستی خاطرنشان کرد که موشک "اسپایک ال آر ۲" یا "گیل ۲" می‌تواند به سرعت اهداف مورد نظر را از زمین و هوا هدف قرار دهد و به نیروهای پیاده نظام در اشغال شهرک‌ها؛ چه در لبنان و چه در غزه کمک می‌کند و می‌تواند در عملیات‌های ترور به ویژه در مواردی که اعضای گروه‌های مقاومت سوار بر موتورها حرکت می‌کنند، کمک کند.به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، منابع آگاه برد این موشک‌ها را ۵.۵ کیلومتر اعلام کردند که ۳۵ درصد بیشتر از برد نسل قبل این موشک‌هاست، اما در صورتی که از هوا و از بالگردهای نظامی شلیک شوند، برد آنها به ۱۰ کیلومتر هم می‌رسد. این موشک می‌تواند حتی در بدترین شرایط اهداف خود را به صورت هوشمند تعقیب کند و کلاهک آن مجهز به سامانه تشخیص هدف و تعقیب آن است و همچنین حسگرهای پیشرفته از نوع "اچ دی" دارد. علاوه بر این، موشک گیل ۲ می‌تواند با قدرت بیشتری تانک‌ها را هم در میدان‌های جنگ هدف قرار دهد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :