موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/126916 :کد

طبق گزارش؛

مرگ تلخ پسرجوان مقابل چشمان مادر

  شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ — ۰۸:۳۰
تعداد بازدید : ۲۶۳   
 تحلیل ایران -مرگ تلخ پسرجوان مقابل چشمان مادر

درپی مرگ مرموز پسر جوان که هنگام انتقال از بیمارستانی به بیمارستان دیگر، مادر وی از دوستان پسرش و مسئولان بیمارستان به خاطر سهل‌انگاری در نجات جان پسرش شکایت کرد.

به گزارش تحلیل ایران، مشرق نوشت: مادر میانسال به بازپرس پرونده گفت: «چند روز قبل برای انجام کاری از خانه خارج شدم و چند ساعتی بیرون بودم که یکی از دوستان پسرم اشکان، با من تماس گرفت و گفت حال اشکان که درخانه دوستش بود بد شده است.


آنها گفتند اشکان را به خانه می‌آورند و از من هم خواستند تا خودم را خیلی سریع به خانه برسانم. حدود یک ساعت در راه بودم تا اینکه به خانه رسیدم. اما همسایه‌ها گفتند که اشکان را به خاطر وخامت حالش به بیمارستان برده‌اند.به همین خاطر من هم خودم را به بیمارستان رساندم که متوجه شدم حال اشکان خوب نیست. دوستانش گفتند که او مشروب الکلی خورده است. در صورتی که مطمئن بودم پسرم سابقه مصرف چنین چیزهایی نداشت.دقایقی بعد کارکنان اورژانس بیمارستان گفتند اشکان باید برای شست‌و‌شوی معده‌اش به بیمارستان دیگری منتقل شود. من هم از آنها آمبولانس خواستم اما گفتند حال اشکان وخیم نیست و می‌توانم او را با ماشین شخصی خودم به بیمارستان دیگری ببرم. درحالی که اصرارهایم بی‌فایده بود، پسرم را سوار ماشینم کردم و به راه افتادم.


اما در بین راه او تسلیم مرگ شد. حالا هم دوستان پسرم وکارکنان بیمارستان را در مرگ پسرم مقصر می‌دانم و از آنها شکایت دارم و خواستار روشن شدن علت اصلی مرگ اشکان هستم. از طرفی بیمارستان نیز به ما آمبولانس نداد و برای نجات جان پسرم تلاش نکردند. پس حالا باید همگی جوابگو باشند.»بدنبال شکایت زن میانسال، بازپرس پرونده دستور تحقیقات تخصصی در این خصوص را صادر کرد و از پزشکی قانونی خواست تا علت اصلی مرگ را مشخص کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :