موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راهنمایی و رانندگی

a/126934 :کد

نحوه اجرای طر ح ترافیک در پایتخت؛

توضیح راهور درباره ساعت اتمام طرح ترافیک و زوج و فرد امروز

  شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۳:۱۷
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -توضیح راهور درباره ساعت اتمام طرح ترافیک و زوج و فرد امروز

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که امروز طرح ترافیک زود و فرد همچون روزهای دیگر ماه مبارک رمضان ساعت ۱۷ به پایان می‌رسد.

 به گزارش تحلیل ایران،سرهنگ حسن عابدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره نحوه اجرای طر ح ترافیک در پایتخت در روز شنبه اظهار کرد:‌ در این روز طرح ترافیک همچون روزهای دیگر در ایام ماه رمضان بوده و از ساعت 6:30 آغاز و در ساعت 17 به پایان خواهدرسید.


سرهنگ عابدی اضافه کرد: با توجه به اینکه یکشنبه و دوشنبه این هفته تعطیل رسمی است، بدهی است طرح ترافیک در این دو روز اجرا نخواهد شد.جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین درباره محدودیتهای ترافیکی اعمال شده در جاده تهران ـ قم اظهار کرد: محدودیت در این جاده تنها در مسیر جنوب به شمال و از ساعت 13 روز یک شنبه تا پایان مراسم آغاز خواهد شد و تردد در لاین شمال به جنوب ادامه خواهند داشت.وی اضافه کرد: همچنین آن دسته از شهروندانی که قصد عزیمت به بهشت زهرا را دارند می بایست از جاده قدیم قم و خیابان شهید رجایی برای حضور در بهشت زهرا(س) استفاد کنند. به گفته عابدی : اتوبوس‌های زائران که از شهرهای مختلف وارد می شوند شامل این محدویدت نشده و می تواند از لاین جنوب به شمال تهران قم تردد کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :