موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تجمع اعتراض آمیز

a/126940 :کد

متقاضیان آزمون دستیاری؛

بازهم تجمع اعتراض‌آمیز در مقابل وزارت بهداشت

  شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۴:۵۸
تعداد بازدید : ۴۴۵   
 تحلیل ایران -بازهم تجمع اعتراض‌آمیز در مقابل وزارت بهداشت

تعدادی از شرکت‌کنندگان در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال ۹۶، برای اعتراض به عدم مطابقت کارنامه با نمره‌ها و رتبه‌ها و لو رفتن سوالات این آزمون امروز مقابل وزارت بهداشت تجمع کردند.

 به گزارش تحلیل ایران،تعدادی از شرکت کنندگان آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال 96، امروز مقابل وزارت بهداشت تجمع کردند.تجمع کنندگان نسبت به عدم مطابقت کارنامه با نمره‌ها و رتبه‌ها و لو رفتن سوالات این آزمون اعتراض دارند.

 

شهرام یکی از متقاضیان آزمون دستیار گفت: تعدادی از افراد با نمره‌های بالاتر، ضرایب درسی کمی به آن‌ها تعلق گرفت و برعکس بودند افرادی که نمره کمتری داشتند اما ضرایب درسی بالاتری داشتند.وی ادامه داد: همچنین سوالات آزمون قبل از برگزاری لو رفته بود و تعدادی از دانشجویان از سوالات خبر داشتند. تعدادی از دوستان قبل از شروع امتحان سوال و جواب‌ها را به هم می‌گفتند.شهرام در پایان گفت: اعتراض خود را به لو رفتن سوالات و عدم تطابق کارنامه و رتبه افراد را به سازمان سنجش پزشکی اعلام کردیم اما آنها این موضوع را نپذیرفتند به همین دلیل ما امروز برای اعلام اعتراض خود مقابل وزارت بهداشت تجمع کرده‌ایم و در صورتی که به وضعیت ما رسیدگی نشود هفته آینده مقابل مجلس جمع خواهیم شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :